Praca zdalna w podróży – co warto mieć pod ręką?

image_pdfimage_print

Pracujesz zdalnie i lubisz być w podróży? Mając taki system pracy można swobodnie łączyć zarabianie, wykonywanie codziennych obowiązków z realizowaniem swojej podróżniczej pasji. Jeśli chcesz zwiedzać świat bez stresu i nerwów warto zadbać o odpowiednie akcesoria, które nie tylko ułatwią pracę, ale również zapewnią bezproblemową realizację zaplanowanych zadań.

1. Powerbank – bądź cały czas pod prądem…

Pracujesz w pociągu? Lubisz pracować będąc w trasie? Mimo, że komfort jazdy w PKP jest coraz wyższy to wciąż w wielu pociągach nie ma czynnych gniazdek. I co? Trasa Szczecin – Kraków i buum. Nagle bateria w laptopie siada, zostajemy odcięci od netu i dokumentów, które mieliśmy do wypełnienia. Zainwestuj w pojemny powerbank, a raz na zawsze pozbędziesz się problemu. Powerbanki można podłączyć pod telefon, laptopa, tablet i inne urządzenia mobilne.

2. Notes i długopis

Brzmi banalnie? Być może. Ale nawet w podróży, w zatłoczonym pociągu może zadzwonić klient ustalić ważną kwestie, mały poręczny notes sprawi, że szybko będziemy mogli zapisać niezbędne informacje, które klient nam przekaże.

3. Mobilny Internet

Podróżujesz dużo po Polsce? Mobilny Internet jest niezbędny. Wtedy nie będziesz zmuszony do nerwowego szukania Wi-Fi. Malutki, zgrabny ruter zmieści się nawet w damskiej torebce 😉 Dzisiaj praktycznie wszyscy operatorzy oferują Internet mobilny. Nie jesteśmy, dzięki temu wiecznie okablowani i zdani na jedno miejsce pracy.

4. Lekki, funkcjonalny laptop

Odkąd bywam często w podróży wiem, że w podróży bardzo ważne jest połączenie funkcjonalności i wygody. Lekki laptop, z matrycą o niedużej wadze to bez wątpienia komfort. Nie musimy go dźwigać w plecaku, istotna jest też mocna bateria. Tutaj z czystym sumieniem mogę polecić chromebooki: są lekkie, poręczne, a bateria trzyma nawet 10 godzin. Zapisując wszystko w chromebookowej chmurze nie mamy też ryzyka, że jakieś dane utracimy. Dokumenty możemy otworzyć na dowolnym urządzeniu mobilnym mając połączenie z Internetem.

Łączenie pracy z podróżowaniem i zwiedzaniem nowych miejsc może być całkiem przyjemne – jeśli zaopatrzymy się w niezbędne akcesoria i dobre urządzenia mobilne.

 

Share
Napisane przez Malgorzata  |  Brak komentarzy  |  w telepraca

Komentarze są zamknięte dla tej strony

 • W kilku zdaniach

  Projekt PartnerFirm.pl skierowany jest do mikro- i małych przedsiębiorstw. Ma na celu efektywne wykorzystanie potencjału rynku pracy osób niepełnosprawnych. Za naszą misję uważamy pomoc przedsiębiorcom w dobrym planowaniu stanowisk i dopełnianiu niezbędnych formalności związanych tak z pracą zdalną, jak i zatrudnianiem pracowników niepełnosprawnych. Dzięki współpracy z nami w łatwy sposób możesz obniżyć koszty płac, zmniejszyć wydatki na biura, usprawnić organizację i zwiększyć efektywność pracy.

 • Kontakt

  Xandia – Rafal Szybiak
  Al. Jana Pawla II 61C/304
  01-031 Warszawa
  NIP: 864-175-90-88
  REGON: 260259162
  rafal.szybiak@xandia.pl

call partner.firm