Biura coworkingowe – czy warto z nich korzystać?

Praca zdalna? Elastyczny czas pracy? Era Nomadów? Przestrzeń związana z pracą i szeroko rozumianym zatrudnieniem na przestrzeni lat bardzo się zmieniła. Dzisiaj nie musimy już siedzieć od 6:00 do 14:00 w biurze. Możemy pracować na etacie lub realizować zlecenia praktycznie z każdego zakątka świata. Bardzo dużą popularnością ostatnio cieszą się biura coworkingowe – czy warto nich korzystać? Jakie są zalety takiego rozwiązania?

Biuro coworkingowe – alternatywa do czterech ścian

Praca w domu to świetna sprawa, ale na dłuższą metę może być trochę męcząca. Szczególnie dla osób niepełnosprawnych pracujących zdalnie, na których pracodawcy otrzymują dofinansowania z PFRON. Chcesz rozdzielić życie zawodowe od prywatnego? Idź pracować do biura coworkingowego. Wyjdziesz z domu tak jakbyś wychodził do siedziby swojej firmy.

Biuro coworkingowe – poznaj innych ludzi

Coworking to świetny sposób na zawiązanie nowych znajomości – możesz tam spotkać ludzi ze swojej branży, ale też z innych branż. To zawsze poszerza horyzonty, otwiera na świat. W biurze tego typu możemy też często spotkać kogoś z kim będziemy chcieli rozpocząć współpracę.

Wirtualny adres – profesjonalizm w oczach klientów

Pracujesz w domu? Nie chcesz, aby służbowa korespondencja przychodziła na Twój prywatny adres? Adres wirtualny to świetne rozwiązanie, które również wzbudza zaufanie oczywiście wśród samych klientów. Klient chętniej wysyła firmową korespondencję pod biurowy adres.

Warto korzystać z biur coworkingowych – to szansa na rozwój. Szansa na poznanie innych ludzi oraz po prostu okazja dla freelancerów do wyjścia z domu.

Scroll to Top