Do kogo kierujemy pomoc w obniżeniu kosztów prowadzenia firmy

Komu przysługuje dofinansowanie z PFRON?
Zatrudniasz mniej niż 25 osób? Zmień koszty w oszczędności
Zatrudnienie osoby niepełnosprawnej nigdy nie było tak proste.

Do kogo skierowane są nasze usługi?

Odpowiedź jest prosta: Do mikroprzedsiębiorstw i małych firm. Do właścicieli firm pragnących zwiększyć swoje oszczędności oraz zatrudniających, bądź gotowych do zatrudnienia osoby niepełnosprawnej.

Z naszych usług skorzystać może każdy przedsiębiorca na terenie całego kraju zatrudniający mniej niż 25 pracowników (w przeliczeniu na pełne etaty). Wystarczy zatrudniać osoby niepełnosprawne, bądź być gotowym do zatrudnienia takowych. Bezpłatnie podejmiemy się weryfikacji, czy Twoja firma kwalifikuje się do pozytywnego wnioskowania o dofinansowanie z PFRON do pensji pracowników z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Nasza podstawowa działalność to profesjonalna obsługa dofinansowań do wynagrodzenia z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Zajmujemy się także wdrożeniami z zakresu telepracy.

Dla Zapracowanych Efektywnie

Nie trać więcej czasu na formalności, zachowując pełną kontrolę. Współpracując z nami zachowujesz pełną kontrolę, jednocześnie nie martwiąc się zmianami przepisów ani śledzeniem dziennika ustaw.

Dla Działających Przezornie

Skorzystaj Bez Ryzyka – Pierwszą Fakturę Zapłacisz Dopiero Po Otrzymaniu Przelewu Z PFRON. Dofinansowanie do wynagrodzenia pracownika niepełnosprawnego przysługuje, jeśli twoja firma spełnia określone warunki. Na szczęście nie musisz ryzykować zatrudnienia nowego pracownika, nie wiedząc nawet, czy masz szanse na otrzymanie dofinansowania. Na podstawie informacji które nam przekażesz, ocenimy, czy spełniasz wszystkie formalne wymagania. A pierwszą fakturę wystawimy dopiero, kiedy otrzymasz pierwsze dofinansowanie. Odpowiada Ci taka kolejność?

Dla Zarządzających Odpowiedzialnie

Przełam konwenanse, a stereotypy odeślij Do lamusa. Odkryj zalety niepełnosprawnych pracowników. Z raportów o dzisiejszym rynku pracy wyłania nam się następujący obraz pracownika niepełnosprawnego: zaangażowany, sumienny, uczciwy, pracowity, lojalny, zadowolony z pracy, o spełnionych oczekiwaniach finansowych.

Dla Zmotywowanych Pozytywnie

Nie Jesteś Przedsiębiorcą, A Osobą Niepełnosprawną Szukającą Pracy? Nie Czekaj, Weź Sprawy W Swoje Ręce. Pamiętaj, że szukając pracy możesz spróbować zainteresować swojego potencjalnego pracodawcę naszymi usługami. I to już na wstępnym etapie aplikowania o pracę! Pensja którą otrzymasz to około 60% całkowitych kosztów. Resztę pochłania podatkowy klin. Koszty pracy są zmorą mikroprzedsiębiorstw. Comiesięczne dofinansowanie wynagrodzenia może stać się Twoim dodatkowym atutem.

Masz wątpliwości?

Chcesz zatrudnić pracownika na cały etat i zmniejszyć koszty płacy nawet czterokrotnie, ale wciąż nie wiesz, czy nasza oferta jest skierowana do Ciebie?

Z naszych usług skorzystać może każdy przedsiębiorca na terenie całego kraju zatrudniający mniej niż 25 pracowników (w przeliczeniu na pełne etaty). Wystarczy zatrudniać osoby niepełnosprawne, bądź być gotowym do zatrudnienia takowych.

Nasza podstawowa działalność to profesjonalna obsługa dofinansowań do wynagrodzenia z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Rejestrujemy firmy w PFRON, składamy comiesięczne wnioski o dofinansowanie oraz korekty do wniosków. Reprezentujemy Cię w przypadku kontroli z PFRON – póki co każdą kontrolę przechodzimy pozytywnie. Całkowicie bezpłatnie przeprowadzimy weryfikację, czy Twoja firma może ubiegać sie o dofinansowanie oraz złożymy pierwszy wniosek w systemie obsługi dofinansowań SOD. Fakturę za usługę zgodną z cennikiem wystawimy dopiero po przelewie dofinansowania na Twoje konto bankowe.

Wiemy, jak prawidłowo wnioskować o dofinansowanie do wynagrodzeń ON z PFRONu przy jednoczesnym pobieraniu dofinansowań do wynagrodzeń i zwolnień ze składek ZUS w ramach tzw. „tarczy antykryzysowej” COVID 2021 Zajmujemy się także wdrożeniami z zakresu telepracy.

 

Proponując zatrudnienie osobie niepełnosprawnej, możesz starać się o fundusze na jej szkolenie oraz wykorzystać zwrot kosztów wyposażenia i przystosowania stanowiska pracy, jeśli zajdzie taka potrzeba. Czy sądzisz, że znajdziesz w swojej firmie zadania dla sumiennego, lojalnego i taniego pracownika?

 

Szczególnie teraz, w obliczu kryzysu związanego z pandemią COVID-19, gdy praca zdalna zaczęła być wreszcie doceniana, nic nie stoi na przeszkodzie, aby zatrudniać osoby niepełnosprawne i czerpać z tego dodatkowe korzyści. Tym bardziej, że pandemia minie, a dofinansowania do pensji z PFRON pozostaną.

W ten sposób za darmo upewnisz się, czy możemy podjąć współpracę także z Twoją firmą. Pamiętaj – możemy Ci pomóc zaoszczędzić   450 – 3 150 zł już w pierwszym miesiącu zatrudnienia i w każdym kolejnym, aż do momentu rozwiązania umowy o pracę.

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!

Formularz kontaktowy
Scroll to Top