Zalety pracy wirtualnego asystenta

folder-1049826_1280

Zawód e –asystenta (wirtualnego asystenta) jest coraz bardziej doceniany w całej Europie i nie tylko. Wirtualnego asystenta zatrudniają małe, średnie i duże przedsiębiorstwa, które potrzebują zdalnej pomocy w załatwianiu ważnych, firmowych spraw. Dzięki wsparciu wirtualnego asystenta przedsiębiorca może skupić się na realizacji zleceń od swoich klientów.

 

E – asystent zazwyczaj odpowiada za:

 

  1. Odbieranie telefonów od klientów

  2. Promocję firmy w Internecie

  3. Porządkowanie firmowej dokumentacji

  4. Nawiązywanie kontaktu z nowymi klientami

  5. Sporządzanie raportów firmowych

 

Zakres usług każdy przedsiębiorca ustala indywidualnie z wirtualnym asystentem. Doskonale w tej roli sprawdzają się osoby niepełnosprawne. Pracując w systemie zdalnym mogą wykonywać pracę, która zapewnia im rozwój zawodowy.

Nasza firma Partner Firm oferuje outsourcing-uslug https://partnerfirm.pl/outsourcing-uslug/ ). (Przedsiębiorca „wynajmuje” u nas usługę wirtualnego osoby. Za stałą, comiesięczną opłatą może liczyć na wsparcie wirtualnego asystenta, który dba o  formalne i promocyjne sprawy jego firmy.

 

Jest to doskonała opcja szczególnie dla osób, których nie stać na zatrudnienie pełnoetatowego pracownika. Dzięki naszej usłudze Twoja firma może liczyć na pomoc e –asystenta – my zajmujemy się jego zatrudnieniem.

Scroll to Top