Oferty pracy

 Poszukiwani Pracownicy

Zainteresowane osoby prosimy o przysyłanie aplikacji zawierających CV, list motywacyjny oraz informację o stopniu niepełnosprawności lub kopię orzeczenia wraz z klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002r. Nr 101 poz. 926 ze zm.)” na adres e-mail: rekrutacja@xandia.pl.

W tytule wiadomości prosimy o zamieszczenie inf. wg wzoru: „STANOWISKO-MIEJSCOWOŚĆ (NR REF. …). Aplikacje bez podania numeru referencyjnego i informacji o stopniu niepełnosprawności nie zostaną rozpatrzone.

 

NR REF. Data Stanowisko pracy – miejscowość 
01/01/2018 n 30.01.2018

PRACOWNIK BIUROWY PRACA W BIURZE ADMINISTRATORA NIERUCHOMOŚCI – WARSZAWA​

Poszukujemy osoby na stanowisko administratora nieruchomości, wymagany licencjat, orzeczenie o stopniu niepełnosprawności, umiejętność obsługi komputera i programów biurowych (Word, Excel, Outlook), oczekujemy wysokiej kultury osobistej oraz zdolności do samodzielnego organizowania pracy, odporności na stres oraz umiejętności rozmawiania z ludźmi.

Praca wiąże się z prowadzeniem dokumentacji według określonych procedur, przebywaniem na terenie osiedla i nadzorowaniem firm świadczących usługi, utrzymywaniem dobrej komunikacji z podmiotami zewnętrznymi (instytucje/firmy) i mieszkańcami poprzez odbieranie zgłoszeń i pism oraz wymaga zaangażowania w wykonywane działania.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

01/11/2017 n 16.11.2017

SPRZEDAWCA DO SKLEPU MOTORYZACYJNEGO – PŁOCK

Wymagania: obsługa komputera i kasy fiskalnej, znajomość branży motoryzacyjnej, dobra organizacja i motywacja do pracy, dyspozycyjność i zaangażowanie, orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

01/09/2016 n 1.09.2016

OSOBA DO OBSŁUGI AUKCJI INTERNETOWYCH – SKLEP MOTORYZACYJNY PŁOCK

Wymagania:
biegła obsługa komputera i internetu, znajomość branży motoryzacyjnej, orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

Oferujemy:
umowa o pracę na pełny etat, możliwość pracy zdalnej.

07/06/2015 n 4.12.2015

OSOBA DO OBSŁUGI SKLEPU INTERNETOWEGO – PŁOCK

Wymagania:
biegła obsługa komputera i internetu; znajomość branży motoryzacyjnej; mile widziane doświadczenie w telemarketingu i kontakcie z klientem; szukamy osoby otwartej, komunikatywnej, bez wad wymowy, z dobrą dykcją; orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

Oferujemy:
Umowa o pracę na pełny etat.

 53/9/2015 25.09.2015

Sprzedawca – Kraków

Wymagania:
doświadczenie na stanowisku sprzedawcy min. rok, znajomość branży mięsno-wędliniarskiej, doświadczenie w wykładaniu mięsa i wędlin, umiejętność obsługi krajalnicy, uczciwość, dyspozycyjność do pracy 7 dni w tygodniu – system zmianowy, książeczka Sanepidowska, Minimum Sanitarne.

Oferujemy:
Umowa o pracę na pełny etat.

52/9/2015 n 25.09.2015

Kasjer/Sprzedawca – Kraków

Wymagania:
doświadczenie na stanowisku kasjera min. rok, znajomość branży mięsno-wędliniarskiej, uczciwość, dyspozycyjność do pracy 7 dni w tygodniu – system zmianowy, orzeczenie o st. niepełnosprawności, książeczka Sanepidowska, Minimum Sanitarne.

Oferujemy:
Umowa o pracę na pełny etat.

51/9/2015  25.09.2015

Kierownik – Kraków

Wymagania:
doświadczenie w handlu na stanowisku kierowniczym min 2 lata, 
znajomość branży mięsno-wędliniarskiej min. 2 lata, umiejętność kierowania ludźmi, umiejętność zamawiania i przyjmowania towaru, pilnowania, aby było jak najmniej ubytków, strat książeczka sanepidowska.

Oferujemy:
Umowa o pracę na pełny etat.

49/9/2015  21.09.2015

KONSULTANT TELEFONICZNY – ŁÓDŹ 

Wymagania:
mile widziane doświadczenie w sprzedaży telefonicznej bądź w charakterze telemarketera, nienaganna dykcja, determinacja w osiąganiu wyników i realizacji celów, motywacja do pracy, rzetelne podejście do wykonania powierzonych zadań, umiejętność pracy na aplikacjach i obsługi komputera, zaangażowanie w budowanie doskonałych relacji z Klientami.

Oferujemy:
umowę o pracę po okresie próbnym, ze stałą pensją (praca 8 godzinna), atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne uzależnione od osiągniętych wyników, pakiet szkoleń, możliwość rozwoju zawodowego, wsparcie doświadczonych menadżerów z branży telekomunikacyjnej, służbowy telefon bez limitu połączeń.

Oczekujemy:
telefoniczne pozyskiwanie klientów biznesowych dla sieci Orange Polska, sprzedaż usług telekomunikacyjnych, profesjonalne doradztwo w zakresie usług proponowanych przez Orange Polska, realizacja celów sprzedażowych, budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami w rozmowie telefonicznej, budowanie pozytywnego wizerunku Orange.

31/08/2015 n 7.09.2015

SPEDYTOR – PRACA ZDALNA 

Wymagania:
doświadczenie min. 2 lata z własną bazą klientów i przewoźników; mile widziana znajomość języków obcych; ewentualnie osoby z doświadczeniem w telemarketingu min 2 lata (mile widziane osoby pracujące wcześniej w sieci komórkowej Orange, Plus, Play); umiejętność poszukiwania klientów w internecie; (zleceniodawców na usługi transportowe po UE); orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

Oferujemy:
Umowa o pracę na pełny etat (podstawa + prowizja).

22/07/2015 n 18.08.2015

TELEMARKETER – RUMIA 

Wymagania:
znajomość języka angielskiego w stopniu B1, umiejętność obsługi komputera i internetu, doświadczenie w telemarketingu, wykształcenie średnie, dobra dykcja, łatwość nawiązywania kontaktów, mile widziana miła, kontaktowa kobieta, znajomość branży szkoleniowej i eksportowej będzie dodatkowym atutem, orzeczenie o stopniu niepełnosprawności znacznym.

Oferujemy:
Umowa o pracę na pełny etat na okres próbny.

25/07/2015 n 17.08.2015

MONTER KLIMATYZACJI – ŁÓDŹ 

Wymagania:
umiejętność montażu klimatyzacji typu Split i Multisplit, doświadczenie min. roczne na podobnym stanowisku pracy, mile widziana osoba z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności.

Oferujemy:
Umowa o pracę na pełny etat.

20/07/2015 n 30.07.2015

SPRZEDAWCA (branża motoryzacyjna) – Mikołów (woj. śląskie) 

Wymagania:
wykształcenie średnie, umiejętność obsługi komputera, znajomość mechaniki pojazdowej oraz części samochodowych, Prawo Jazdy kat. B, orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

Oferujemy:
Umowa o pracę na pełny etat.

19/07/2015 15.07.2015

PRACOWNIK DO MŁYNA – PRZEDBÓRZ (WOJ. ŁÓDZKIE)

Wymagania:
silna fizycznie osoba, odpowiedzialność, dyspozycyjność.

Oferujemy:
Umowa o pracę.

18/07/2015  15.07.2015

KIEROWCA KAT. C – PRZEDBÓRZ (woj. łódzkie)

 

Wymagania:
odpowiedzialność, silna fizycznie osoba, Prawo Jazdy kat. C chęci do pracy dyspozycyjność.

Oferujemy:
Umowa o pracę.

14/07/2015 n 14.07.2015

KOSZTORYSANT – BIAŁYSTOK (Turośń Kościelna) 

Wymagania:
umiejętność i doświadczenie w wykonywaniu kosztorysów budowlanych, sanitarnych, elektrycznych. Prawo Jazdy kat. B (mile widziane), orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

Oferujemy:
Umowa o pracę na pełny etat, możliwość pracy zdalnej.

13/07/2015 n 8.07.2015

PRACOWNIK BIUROWY – KRASNYSTAW (woj. lubelskie) 

Wymagania:
znajomość obsługi komputera i internetu, język angielski (podstawowy), umiejętność obsługi pakietu MS Office: programu Word, Excel, wykształcenie średnie, doświadczenie w pracy biurowej, orzeczenie o st. niepełnosprawności.

Oferujemy:
Umowa o pracę.

09/2015  24.06.2015

SPEDYTOR – CHOCZ (WOJ. WLKP.)

Wymagania:
biegła znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość języka włoskiego i niemieckiego doświadczenie w pracy biurowej, znajomość branży transportowej (Giełdy Transportowej), obsługa komputera i internetu.

Oferujemy:
Umowa o pracę

06/06/2015 n 11.06.2015

Pomoc kuchenna – Wrocław 

Wymagania:
entuzjazm i kreatywność w działaniu, komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole, wysoka kultura osobista, orzeczenie o st. niepełnosprawności.

Oferujemy:
pracę w stabilnej firmie, pakiet szkoleń, umowę o pracę na pełny etat, przyjazne, nastawione na ludzi środowisko pracy, elastyczny grafik.

2/2015 n rekrutacja zakończona

ASYSTENT DS. MARKETINGU (praca zdalna) – POLSKA 

Wymagania:
umiejętność obsługi komputera, internetu, zainteresowania w kierunku nowych technologii, kreatywność i własna inicjatywa w zakresie poszukiwania tematów do artykułów, poprawne posługiwanie się językiem polskim w piśmie, preferowana (lecz niewymagana) znajomość języka angielskiego  w zakresie pozyskiwania informacji lub pomysłów do nowych artykułów z anglojęzycznych portali technologicznych, orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

Obowiązki:
umiejętność tworzenia treści merytorycznych i marketingowych z dziedziny nowych technologii (telefonia komórkowa, akcesoria GSM, tablety, itp.) oraz tematyki związanej z zatrudnianiem osób niepełnosprawnych na potrzeby projektu PartnerFirm.pl.

Oferujemy:
praca zdalna (telepraca) we własnym miejscu zamieszkania, na własnym sprzęcie komputerowym z dostępem do internetu (przewidziany ekwiwalent pieniężny za wykorzystanie własnego komputera), elastyczny czas pracy (pracownik sam wybiera godziny pracy), umowę o pracę na ½ etatu, wynagrodzenie 900 zł brutto w początkowym okresie zatrudnienia.

1/2015 n rekrutacja zakończona

PRACOWNIK MAŁEGO HOTELU TRZYGWIAZDKOWEGO – Krynica Zdrój

Wymagania:
uniwersalność i szybkość w działaniu, osoba w średnim wieku, sprawnie poruszająca się w kuchni, której prace porządkowe i gotowanie nie jest obce, orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

Mile widziane osoby bez dysfunkcji narządu ruchu.

Oferujemy umowę o pracę.

99/2014 n rekrutacja zakończona

SPECJALISTA ds. OBSŁUGI PFRON – praca zdalna

Wymagania:
doświadczenie w naliczaniu oraz sporządzaniu deklaracji i informacji związanych z obowiązkowymi wpłatami na PFRON, dodatkowo mile widziane doświadczenie w uzyskiwaniu dofinansowań do wynagrodzeń pracowników niepełnosprawnych z PFRON (sporządzanie wniosków) oraz ważne orzeczenie o niepełnosprawności.

Oferujemy umowę o pracę.

71/2013 n rekrutacja zakończona

ARCHITEKT – OTWOCK – WARSZAWA

Wymagania:
znajomość programów: 3D Studio Max, AutoCAD, Photoshop, V-RAY, orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

Oferujemy:umowę o pracę na pełny etat.

68/2013n rekrutacja zakończona

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY – OLSZTYN

Wymagania:
osoba z doświadczeniem w sprzedaży farb, lakierów lub art. przemysłowych, komunikatywna, orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

Oferujemy: umowę o pracę na pełny etat, samochód służbowy.

67/2013 rekrutacja zakończona

Pomocnik murarza – Mrągowo

Wymagania:
doświadczenie, silna i sprawna fizycznie osoba,orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

Oferujemy: umowę o pracę na pełny etat.

66/2013 rekrutacja zakończona

Budowlaniec – Warszawa

Wymagania:
umiejętność wykańczania wnętrz doświadczenie, orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

Oferujemy: umowę o pracę na pełny etat.

64/2013 rekrutacja zakończona

GLAZURNIK – Zambrów (woj. podlaskie)

Wymagania:
zdolności plastyczne i manualne poczucie estetyki doświadczenie i umiejętność wykańczania wnętrz samodzielny, orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

Oferujemy: umowa o pracę na pełen etat.

63/2013 ​rekrutacja zakończona

Szwaczka – Łuków (woj. lubelskie)

Wymagania:
umiejętność szycia skóry, doświadczenie w krawiectwie ciężkim, orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

Oferujemy: pracę na część etatu.

62/2013 rekrutacja zakończona

Serwisant, magazynier, realizator dźwięku i oświetlenia  – Gdynia

Wymagania:
doświadczenie w wyżej wymienionych kwestiach, umiejętności realizatorskie dźwięku i światła organizowanie imprez, festiwali, koncertów, znajomość i obsługa oprogramowania specjalistycznego dotyczącego światła festiwalowego, gotowość do wyjazdów po całej Polsce, orzeczenie o stopniu niepełnosprawności – osoba ruchowo sprawna.

Oferujemy: pracę na pełny etat.

61/2013 rekrutacja zakończona

Kucharz (mężczyzna) – Zduńska Wola

Wymagania:
ukończenie szkoły gastronomicznej, doświadczenie zawodowe, sprawność fizyczna, orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

Oferujemy: pracę na część etatu.

60/2013 rekrutacja zakończona

Pracownik administracyjno-biurowy – Warszawa

Wymagania:
wykształcenie wyższe humanistyczne, umiejętność obsługi komputera i korzystania z internetu, orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

Oferujemy: pracę na część etatu.

58/2013 rekrutacja zakończona

Monter wykładzin obiektowych – Europa

Wymagania:
wykształcenie min. zawodowe, doświadczenie w zawodzie monter paneli oraz wykładzin z wyrobów tekstylnych i tektury, prawo jazdy kat. B, orzeczenie o stopniu niepełnosprawności, gotowość do pracy w delegacji (dojazd + zakwaterowanie w gestii pracodawcy), mile widziana znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy: pracę na pełny etat.
39/2013 rekrutacja zakończona

Pracownik administracyjno-biurowy – Bydgoszcz

Wymagania:
bardzo dobra umiejętność obsługi komputera, wykształcenie min. średnie, orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

Oferujemy: pracę na 1/2 etatu.

57/2013 rekrutacja zakończona

Telemarketer (praca zdalna – agencja artystyczna)

Wymagania:
doświadczenie w telemarketingu i sprzedaży, łatwość nawiązywania kontaktu z kontrahentami, umiejętność promowania strony internetowej, dodatkowo znajomość  i umiejętność obsługi programów graficznych, orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

Oferujemy: pracę na pełny etat.

56/2013 ​rekrutacja zakończona

Pracownik Działu Obsługi Klienta (agencja ochroniarska) – Opole Lubelskie

Wymagania:
znajomość obsługi komputera, doświadczenie w prowadzeniu rozmów telefonicznych, orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

Oferujemy: pracę na pełny etat.

56A/2013 rekrutacja zakończona

Przedstawiciel handlowy (agencja ochroniarska) – Opole Lubelskie

Wymagania:
doświadczenie w sprzedaży i pozyskiwaniu zleceń na usługi ochroniarskie, orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

Oferujemy: pracę na pełny etat.

56B/2013 rekrutacja zakończona

Kosztorysant (agencja ochroniarska) – Opole Lubelskie

Wymagania:
znajomość branży budowlanej i kosztorysowania z wykorzystaniem programów ZUZIA, NORMA, orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

Oferujemy: pracę na pełny etat.

54/2013 rekrutacja zakończona

Telemarketer (sprzedaż kredytów przez telefon) – Łąkta Górna, woj. małopolskie

Wymagania:
doświadczenie w sprzedaży przez telefon klientom biznesowym, orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

Oferujemy: pracę na pełny etat w biurze.

52/2013 ​rekrutacja zakończona

Pracownik (branża chłodniczo-klimatyzacyjna) – Łódź

 

Wymagania:
znajomość elektryki, wentylacji, chłodnictwa, orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

Oferujemy: pracę na pełny etat.

50/2013 rekrutacja zakończona

Przedstawiciel handlowy (branża ochroniarska) – Konin

Wymagania:
komunikatywność, doświadczenie w sprzedaży, umiejętność zdobywania obiektów, orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

Oferujemy: pracę na pełny etat.

50A/2013 rekrutacja zakończona

Pracownik ochrony – ochrona obiektów – Konin

Wymagania:
licencja pracownika ochrony, orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

Oferujemy: pracę na pełny etat.

49/2013 rekrutacja zakończona

Stolarz (pracownik do renowacji mebli) – Mareza gm. Kwidzyn

Wymagania:
doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

Oferujemy: pracę na pełny etat.

48/2013 rekrutacja zakończona

Analityk teleinformatyczny – Częstochowa

Wymagania:
umiejętność obsługi komputera, znajomość aplikacji biurowych i podstaw html,  doświadczenie w telemarketingu, orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

Oferujemy: pracę na pełny etat.

47/2013 rekrutacja zakończona

Pracownik sprzedaży vanselingowej – Stargard Szczeciński

(sprzedaż do sklepów bezpośrednio z samochodu)

Wymagania:
prawo jazdy kat. B, wykształcenie średnie, znajomość sprzętu komputerowego i oprogramowania, orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

Oferujemy: pracę na pełny etat.

46/2013 ​rekrutacja zakończona

Mechanik samochodowy – Tczew

Wymagania:
doświadczenie w naprawie samochodów ciężarowych min. 5 lat, orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

Oferujemy: pracę na pełny etat.

46A/2013 rekrutacja zakończona

Kierowca kat. B – Tczew

Wymagania:
doświadczenie jazdy po całej Europie, znajomość obsługi nawigacji, znajomość języka obcego w mowie, orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

Oferujemy: pracę na pełny etat.

45/2013 ​rekrutacja zakończona

Ekspedientka – Żernica, woj śląskie

Wymagania:
doświadczenie, umiejętność obsługi kasy fiskalnej, orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

Oferujemy: pracę na pełny etat.

44/2013 rekrutacja zakończona

Mechanik lub elektryk samochodowy – Mikołów

Wymagania:
doświadczenie w kontakcie z samochodowymi instalacjami gazowymi, orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

Oferujemy: pracę na pełny etat.

43/2013 rekrutacja zakończona

Elektronik ze znajomością mechaniki – Rzerzęczyce k. Częstochowy

Wymagania:
prawo jazdy kat. B, dobra znajomość języka angielskiego-technicznego, umiejętność analitycznego myślenia, osoba tolerująca nienormowany czas pracy, wyjazdy w delegacje na terenie Polski, orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

Oferujemy: pracę na pełny etat.

42/2013 ​rekrutacja zakończona

Operator koparki i koparko-ładowarki – Sidzin

Wymagania:
doświadczenie na podobnym stanowisku, dobra znajomość obsługi tych maszyn, orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

Oferujemy: pracę na pełny etat.

40/2013 rekrutacja zakończona

Mechanik – Łódź

Wymagania:
doświadczenie w naprawie pojazdów ciężarowych, prawo jazdy kat. B, orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

Oferujemy: pracę na pełny etat.

40A/2013 rekrutacja zakończona

Kierowca – Łódź 

Wymagania:
prawo jazdy kat. C, orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

Oferujemy: pracę na pełny etat.

16/2013 rekrutacja zakończona

Serwisant kas fiskalnych i sprzętu komputerowego – Warszawa

Wymagania:
wykształcenie informatyczne, prawo jazdy kat. B, dobra organizacja pracy z możliwością swobodnego przemieszczania się, chęć podnoszenia kwalifikacji zawodowych, rzetelność komunikatywność, orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

Oferujemy: pracę na pełny etat, w punkcie obsługi i u klienta.

21/2013 ​rekrutacja zakończona

Sprzedawca – obsługa aukcji allegro, pomoc w kwiaciarni – Knurów

Wymagania:
biegłość w obsłudze aukcji allegro, wykształcenie średnie, mile widziane prawo jazdy kat. B, zdolności manualne, rzetelność, komunikatywność, dobra organizacja pracy,orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

Oferujemy: umowę o pacę na pełny etat.

22/2013 n rekrutacja zakończona

Kosmetyczka – Szczecin

Wymagania:
umiejętność wykonywania manicure, pedicure, malowania paznokci, henny, depilacji, kultura osobista, życzliwe podejście do klienta, orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

Oferujemy: umowę o pacę na pełny etat.

35/2013 rekrutacja zakończona

Specjalista ds. marketingu – praca zdalna

Wymagania:
wykształcenie średnie techniczne, dobra obsługa komputera, mile widziana znajomość rynku gazów technicznych, doświadczenie w poszukiwaniu odbiorców i zbytu na gazy technicznej, rzetelność, odpowiedzialność, wysoka kultura osobista,orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

Oferujemy: umowę o pacę na pełny etat, ekwiwalent finansowy za wykorzystywanie prywatnego sprzętu komputerowego, elastyczny grafik pracy.

18/2013 rekrutacja zakończona

Ekspedientka w sklepie spożywczym – Tarnowskie Góry

Firma poszukuje 2 osoby.

Wymagania:
mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta, posiadanie aktualnej książeczki sanitarno-epidemiologicznej, obsługa kasy fiskalnej, rzetelność, odpowiedzialność, wysoka kultura osobista, orzeczenie o stopniu niepełnosprawności (stopień umiarkowany lub znaczny).

Oferujemy: umowę na trzy miesiące z możliwością przedłużenia, pracę na pół etatu, miłą atmosferę pracy.

26/2013 n rekrutacja zakończona

Kasjer-Sprzedawca – Swarzędz

Wymagania:
zainteresowanie branżą ogrodniczą, chęć podnoszenia kwalifikacji; obsługa programów MS Office oraz urządzeń na stanowisku kasowym; mile widziane wykształcenie kierunkowe, np. technikum ogrodnicze oraz znajomość programu Subiekt; brak przeciwwskazań do pracy na w/w stanowisku; rzetelność, sumienność, umiejętność organizacji pracy; kultura osobista, komunikatywność, życzliwe podejście do klienta;orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

Oferujemy: zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, pracę na pełny etat, szkolenia wstępne, wsparcie i pomoc we wdrożeniu nowego pracownika, miłą atmosferę pracy.