Szukasz pracy?

PartnerFirm.pl wspiera zatrudnianie osób niepełnosprawnych.

Mamy kontakt z pracodawcami, którzy chcą zatrudniać osoby niepełnosprawne, zarówno stacjonarnie, jak również w trybie pracy zdalnej. Zapraszamy więc do wypełnienia krótkiego nieformalnego  formularza, dzięki któremu dasz się poznać z jak najlepszej strony. My z kolei udostępnimy Twój wpis sprawdzonym pracodawcom, którzy nie mogą znaleźć właściwego kandydata do pracy. Wypełnij więc ankietę i zwiększ swoje szanse na zatrudnienie!

 

Daj się poznać pracodawcy!

 

Jesteś osobą niepełnosprawną poszukującą pracy? Niebawem czeka Cię rozmowa kwalifikacyjna z przyszłym pracodawcą? Wejdź i zobacz, co przemawia za Twoją kandydaturą oprócz Twoich kwalifikacji i doświadczenia!

Przeczytaj, jak przygotować się do zdalnej rozmowy kwalifikacyjnej.

Zachęcamy także do przejrzenia ofert pracy firm współpracujących z nami.

Aktualne oferty pracy

 

 

 
 
 
Firma Xandia – Rafał Szybiak pomaga osobą niepełnosprawnym w znalezieniu pracy. Dostajemy za to PODZIĘKOWANIA:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
"Chciałam bardzo podziękować Pani Anieli Linkowskiej z firmy Xandia, za to że dzięki jej pomocy znalazłam mojego obecnego pracodawcę. Od 2003 r. jestem osobą niepełnosprawną i przez pewien czas pracowałam w domu. Niestety mój ówczesny pracodawca zmienił profil zatrudnienia i zostałam bez pracy. Pomimo tego, że nie mogę podjąć pracy na otwartym rynku pracy dzięki Pani Anieli Linkowskiej takową znalazłam. A jak to się stało ? Przez przypadek trafiłam na stronę www.PartnerFirm.pl, gdzie dowiedziałam się, że firma zajmuje się również pośrednictwem pracy osób niepełnosprawnych. W swej bazie posiadają adresy firm chcących zatrudnić ON. Pani Linkowska pomogła mi w przygotowaniu listu motywacyjnego i CV. Rozsyłałam moje oferty w różne miejsca aż w końcu zaskoczyła mnie wiadomość, że jest praca dla mnie. Obecnie pracuję jako telepracownik i wiem na pewno, że to dzięki pomocy i psychicznemu wsparciu Pani Linkowskiej jestem teraz telepracownikiem. Jeszcze raz bardzo dziękuję".

Ewa z Zabrza