Wirtualny asystent – niezbędna pomoc w Twojej firmie

macbook-336704_1280


Prowadzisz firmę? Masz dużo zajęć i obowiązków? Brakuje Tobie czasu na załatwianie wszystkich formalności? Zatrudnij wirtualnego asystenta.

Wirtualny asystent to coraz bardziej popularna usługa w całej Europie. Również w Polsce wielu pracodawców zaczyna doceniać pomoc i wsparcie wirtualnego asystenta. Osoba taka pracuje w systemie zdalnym. Zajmuje się między innymi:

1. Porządkowaniem firmowej dokumentacji

2. Pozyskiwaniem nowych klientów

3. Umawianiem spotkań z obecnymi kontrahentami

4. Redagowaniem ogłoszeń firmowych

Tak naprawdę zakres obowiązków wirtualnego asystenta zależy od potrzeb pracodawcy, charakteru jego działalności.

PartnerFirm.pl oferuje pomoc wirtualnego asystenta w Twojej firmie już za mniej niż 10 zł za godzinę. Nie musisz zatrudniać na stałe wirtualnego asystenta w swojej firmie. Współpracując z nami możesz skorzystać z tego typu pomocy już za 900 zł miesięcznie. Ty płacisz nam comiesięczną, równą kwotę , masz w swoich szeregach pracownika, który pracuje dla Ciebie. My zajmujemy się wszelkimi sprawami związanymi z jego zatrudnieniem (odprowadzaniem składek itd.). Oferujemy pomoc osób niepełnosprawnych, które pracując w systemie zdalnym zajmują się ważnymi sprawami w Twojej firmie.

Skorzystaj z naszej oferty już dziś. Więcej szczegółów na: http://partnerfirm.pl/outsourcing-uslug/.

 

Napisane przez Malgorzata  |  Brak komentarzy  |  w Blog

Komentarze są zamknięte dla tej strony

 • W kilku zdaniach

  Projekt PartnerFirm.pl skierowany jest do mikro- i małych przedsiębiorstw. Ma na celu efektywne wykorzystanie potencjału rynku pracy osób niepełnosprawnych. Za naszą misję uważamy pomoc przedsiębiorcom w dobrym planowaniu stanowisk i dopełnianiu niezbędnych formalności związanych tak z pracą zdalną, jak i zatrudnianiem pracowników niepełnosprawnych. Dzięki współpracy z nami w łatwy sposób możesz obniżyć koszty płac, zmniejszyć wydatki na biura, usprawnić organizację i zwiększyć efektywność pracy.

 • Kontakt

  Xandia – Rafal Szybiak
  Al. Jana Pawla II 61C/304
  01-031 Warszawa
  NIP: 864-175-90-88
  REGON: 260259162
  rafal.szybiak@xandia.pl