PartnerFirm.pl wspiera zatrudnianie osób niepełnosprawnych.

Mamy kontakt z pracodawcami, którzy chcą zatrudniać osoby niepełnosprawne, zarówno stacjonarnie, jak również w trybie pracy zdalnej. Zapraszamy więc do wypełnienia krótkiego nieformalnego  formularza, dzięki któremu dasz się poznać z jak najlepszej strony. My z kolei udostępnimy Twój wpis sprawdzonym pracodawcom, którzy nie mogą znaleźć właściwego kandydata do pracy. Wypełnij więc ankietę i zwiększ swoje szanse na zatrudnienie!

 

[maxbutton id=”6″]

 

Jesteś osobą niepełnosprawną poszukującą pracy? Niebawem czeka Cię rozmowa kwalifikacyjna z przyszłym pracodawcą? Wejdź i zobacz, co przemawia za Twoją kandydaturą oprócz Twoich kwalifikacji i doświadczenia!

Przeczytaj, jak przygotować się do zdalnej rozmowy kwalifikacyjnej.

Zachęcamy także do przejrzenia ofert pracy firm współpracujących z nami.

[maxbutton id=”7″]

 

 

 
 
 
Firma Xandia – Rafał Szybiak pomaga osobą niepełnosprawnym w znalezieniu pracy. Dostajemy za to PODZIĘKOWANIA:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
"Chciałam bardzo podziękować Pani Anieli Linkowskiej z firmy Xandia, za to że dzięki jej pomocy znalazłam mojego obecnego pracodawcę. Od 2003 r. jestem osobą niepełnosprawną i przez pewien czas pracowałam w domu. Niestety mój ówczesny pracodawca zmienił profil zatrudnienia i zostałam bez pracy. Pomimo tego, że nie mogę podjąć pracy na otwartym rynku pracy dzięki Pani Anieli Linkowskiej takową znalazłam. A jak to się stało ? Przez przypadek trafiłam na stronę www.PartnerFirm.pl, gdzie dowiedziałam się, że firma zajmuje się również pośrednictwem pracy osób niepełnosprawnych. W swej bazie posiadają adresy firm chcących zatrudnić ON. Pani Linkowska pomogła mi w przygotowaniu listu motywacyjnego i CV. Rozsyłałam moje oferty w różne miejsca aż w końcu zaskoczyła mnie wiadomość, że jest praca dla mnie. Obecnie pracuję jako telepracownik i wiem na pewno, że to dzięki pomocy i psychicznemu wsparciu Pani Linkowskiej jestem teraz telepracownikiem. Jeszcze raz bardzo dziękuję".

Ewa z Zabrza

 

 

Komentarze są zamknięte dla tej strony

 • W kilku zdaniach

  Projekt PartnerFirm.pl skierowany jest do mikro- i małych przedsiębiorstw. Ma na celu efektywne wykorzystanie potencjału rynku pracy osób niepełnosprawnych. Za naszą misję uważamy pomoc przedsiębiorcom w dobrym planowaniu stanowisk i dopełnianiu niezbędnych formalności związanych tak z pracą zdalną, jak i zatrudnianiem pracowników niepełnosprawnych. Dzięki współpracy z nami w łatwy sposób możesz obniżyć koszty płac, zmniejszyć wydatki na biura, usprawnić organizację i zwiększyć efektywność pracy.

 • Kontakt

  Xandia – Rafal Szybiak
  Al. Jana Pawla II 61C/304
  01-031 Warszawa
  NIP: 864-175-90-88
  REGON: 260259162
  rafal.szybiak@xandia.pl