Oni nie boją się zatrudniać osób niepełnosprawnych!

Przedstawiamy firmy, które nie boja się zatrudniać niepełnosprawnych. Przedsiębiorstwa te korzystają już z dofinansowań do wynagrodzeń osób z orzeczonym stopniem niepełnosprawności. Dlaczego nie spróbujesz i TY?

Grupa Marketingowa TAI to nowoczesna firma, która składa się z silnych działów produktowych zrzeszonych w ramach jednej grupy. To jedna z niewielu firm na rynku, która oferuje usługi dostosowane do potrzeb Klientów na wszystkich etapach działalności ich firmy. W skład Grupy Marketingowej TAI wchodzą marki: PressInfo.pl – profesjonalny monitoring zamówień, przetargów i inwestycji oraz Targetmarketing.pl – serwis oferujący specjalistyczne narzędzia marketingu bezpośredniego (bazy danych firm, call center, badania CATI oraz wsparcie sprzedaży).

logo_GM TAI

http://tai.pl/

Apteki „Centrum Zdrowia” to rodzinna sieć aptek z polskim kapitałem i o polskich korzeniach funkcjonująca z powodzeniem na rynku od ponad 20 lat. Dzięki swej długoletniej działalności doskonale zna potrzeby i oczekiwania klientów.

apteka centrum zdrowia

Przedsiębiorstwo Matcom powstało w 2001 roku. Specjalizuje się w dostarczaniu usługi dostępu do Internetu dla klientów indywidualnych i biznesu. Byliśmy pierwszym operatorem, który rozpoczął świadczenie usługi w małych miejscowościach województwa warmińsko-mazurskiego, w których nie było innych możliwości. W wielu miejscach w regionie pozostaje tak zresztą do dziś. Współpracujemy z administracją lokalną w zakresie instalowania otwartych punktów dostępowych HotSpot.

logo_matcom7_PNG1

ACTION S.A. jest jednym z największych dystrybutorów sprzętu IT i RTV/AGD w Europie Środkowo-Wschodniej. Od ponad 20 lat aktywnie działa na wielu polach. Jest producentem ACTIVEJET i ACTINA, właścicielem sieci sklepów SFERIS oraz wielu projektów e-commerce, m.in. gram.pl, more4kids.pl, tablety.pl. Od 2013 roku ACTION rozwija dystrybucję w Niemczech poprzez spółkę Action Europe. ACTION S.A. to ponad 600 osób, w tym 38 osób niepełnosprawnych pracujących w centrali w Zamieniu k/Warszawy/Piaseczna, które od wielu lat budują sukces firmy. Pracownicy naszej firmy mają doskonałe warunki pracy, a nowoczesna siedziba umożliwia komfortową pracę w przyjaznym otoczeniu. ACTION S.A. to Solidny Pracodawca Dekady, Pracodawca Godny Zaufania oraz Partner Programu Społecznego Sprawni w Pracy.

_Action

KFC SO GOOD  PRAWDZIWY KURCZAK,  PRAWDZIWY SMAK
Każdego dnia kilkanaście milionów klientów zamawia nasze specjały w ponad 100 krajach na całym świecie. W dużej mierze jesteśmy znani dzięki unikalnej recepturze na kurczaka KFC, którą wynalazł Colonel Harland Sanders ponad pół wieku temu. Stworzona na bazie mieszanki 11 ziół i przypraw panierka, którą obtaczamy wyselekcjonowane kawałki kurczaka, stanowi naszą tajemnicę…

images

PRONAR istnieje od 1994 roku i aktualnie jest jednym z największych dostawców profesjonalnych maszyn i narzędzi dla przemysłu oraz firm handlowych w Polsce.
Jesteśmy partnerem grupy handlowej Nordwest Handel AG i współpracujemy bezpośrednio z producentami maszyn i narzędzi z krajów Unii Europejskiej, USA i wielu krajów Azji. Od 2001 roku poszerzyliśmy naszą ofertę handlową o zabudowę samochodów użytkowych w systemie Bott Vario. Jesteśmy generalnym przedstawicielem firmy BOTT GmbH w Polsce. Od roku 2014 jesteśmy generalnym przedstawicielem w Polsce amerykańskiego producenta narzędzi pneumatycznych dla lotnictwa i przemysłu firmy Gage Bilt Inc. Od roku 2005 posiadamy certyfikat ISO 9001 nadany przez TUV Rheinland.

pronar logo

MAKSIMUM Sp. z o.o. HOLDING S.K.A Jesteśmy doświadczonym centrum obsługi klientów. Zrealizowaliśmy wiele projektów i wciąż podejmujemy się kolejnych wyzwań. Wielokrotnie uczestniczyliśmy we wprowadzaniu nowych produktów na rynek. Silny nacisk kładziemy na skuteczność, wysoką jakość świadczonych usług oraz bezpieczeństwo informacji. Doskonalimy procedury którymi kierujemy się podczas obsługi Klientów i nieustannie rozwijamy umiejętności. Podejmowane w tych kierunkach działania zostały potwierdzone certyfikatem który otrzymaliśmy od firmy Polkomtel S.A. będącej przez szereg lat naszym głównym partnerem.

logo2 (2)

Faymonville Polska Spółka z o.o. została zarejestrowana w maju 2005 r. i należy do międzynarodowego holdingu Faymonville Holding SA. Siedziba spółki, a zarazem i miejscem wykonywania działalności jest Goleniowski Park Przemysłowy. Główną działalnością firmy jest produkcja naczep specjalistycznych na potrzeby transportów ponadgabarytowych. Firma Faymonville należy do ścisłej światowej czołówki najlepszych producentów naczep specjalistycznych. W chwili obecnej firma zatrudnia ok. 130 osób i w najbliższych latach planuje dalszy rozwój polegający na zwiększaniu swojego potencjału produkcyjnego i udziału w rynku.

FAYMONVILLE Polska-2

”Express Kuchnia Marche”  oraz “Sevi Kebab” to, sieć restauracji gastronomicznych.  Nasze doświadczenie w gastronomii zdobywamy od 1991 roku, wtedy powstała Restauracja Splendido. Najwyższy standard usług w połączeniu z unikalną atmosferą tworzoną przez każdego z pracowników daje poczucie spędzania casu w niemalże domowym otoczeniu. Liczne dyplomy i przyjazna prasa potwierdzają tylko słowa  jednego z naszych gości :

„Najwięcej miejsca chciałbym poświęcić serwowanym potrawom, jednakże mam świadomość że słowa nie są w stanie oddać kunsztu ich przygotowania i rozkoszy podniebienia podczas ich kosztowania…” Zapraszamy!

logo_EMarche

ENEVA jest firmą technologiczną dostarczającą usługi budowy, instalacji, modernizacji
i utrzymania stacjonarnych i mobilnych sieci telekomunikacyjnych oraz świadczącą specjalistyczne usługi w obszarze dystrybucji energii. Jesteśmy uznanym partnerem dla globalnych operatorów telekomunikacyjnych, energetycznych, operatorów telewizji kablowych oraz producentów urządzeń telekomunikacyjnych.

 Eneva - logotyp

Stokrotka Sp. z o.o. – jesteśmy polską firmą, działającą na rynku od 20 lat. Mamy sieć 260 sklepów spożywczych w całej Polsce oraz własne magazyny logistyczne. Zatrudniamy ponad 7200 osób (w centrali w Lublinie ponad 400) i nadal dynamicznie się rozwijamy. Stawiamy na wartości, które określają nas i naszych pracowników jako zgrany zespół mający wspólny cel.

Logo poziome22

Portal  SPRAWNYFACHOWIEC.PL zaadresowany jest do wszystkich. Pisanie u nas jest pomysłem na pracę zdalną i sposobem na zarobienie pieniędzy. Budujemy bazę copywriterów i redaktorów, którzy zajmują się tworzeniem tekstów i artykułów.  Możliwość publikacji własnych utworów na naszym portalu to przede wszystkim dobry sposób na zaprezentowanie  siebie i swoich pisarskich umiejętności. Opublikowane artykuły oceniane są przez czytających  to od ich opinii zależeć  będzie pozycja, jaką Wasz tekst zajmie w naszym rankingu. U nas możesz zarabiać, kiedy chcesz i ile chcesz. Sam będziesz mógł wyznaczyć sobie  godziny pracy, czy ilość dodawanych tekstów. Jeśli założysz  swój profil, po zalogowaniu się,  w sposób wygodny i prosty zarządzasz swoimi zasobami, a wszystkie finanse i transakcje możesz  kontrolować na bieżąco.  Wszelkie procedury związane z publikowaniem i sprzedażą tekstów i artykułów opisane są szczegółowo w naszym regulaminie.

sprawny_logotyp2

Firma DIAP PIOTR OTOCKI Z ŁODZI  zajmuje się sprzedażą internetową (wysyłkową) artykułów dziecięcych. Produkty sprzedajemy poprzez naszą stronę internetową www.puppo.pl. Tam znajdziecie Państwo niezbędne dane potrzebne Państwu w czasie zakupu naszych produktów.

logo_puppo