Oferty pracy

Poszukiwani pracownicy

 • Zainteresowane osoby prosimy o przysyłanie aplikacji zawierających CV, list motywacyjny oraz informację o stopniu niepełnosprawności lub kopię orzeczenia wraz z klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002r. Nr 101 poz. 926 ze zm.)” na adres e-mail: rekrutacja@xandia.pl.

  W tytule wiadomości prosimy o zamieszczenie inf. wg wzoru: „STANOWISKO-MIEJSCOWOŚĆ (NR REF. …). Aplikacje bez podania numeru referencyjnego i informacji o stopniu niepełnosprawności nie zostaną rozpatrzone.

 • NR REF.DataStanowisko pracy – miejscowość 

  01/01/2018 30.01.2018

  PRACOWNIK BIUROWY PRACA W BIURZE ADMINISTRATORA NIERUCHOMOŚCI – WARSZAWA​

  Poszukujemy osoby na stanowisko administratora nieruchomości, wymagany licencjat, orzeczenie o stopniu niepełnosprawności, umiejętność obsługi komputera i programów biurowych (Word, Excel, Outlook), oczekujemy wysokiej kultury osobistej oraz zdolności do samodzielnego organizowania pracy, odporności na stres oraz umiejętności rozmawiania z ludźmi.

  Praca wiąże się z prowadzeniem dokumentacji według określonych procedur, przebywaniem na terenie osiedla i nadzorowaniem firm świadczących usługi, utrzymywaniem dobrej komunikacji z podmiotami zewnętrznymi (instytucje/firmy) i mieszkańcami poprzez odbieranie zgłoszeń i pism oraz wymaga zaangażowania w wykonywane działania.

  Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

  01/11/2017 16.11.2017

  SPRZEDAWCA DO SKLEPU MOTORYZACYJNEGO – PŁOCK

  Wymagania: obsługa komputera i kasy fiskalnej, znajomość branży motoryzacyjnej, dobra organizacja i motywacja do pracy, dyspozycyjność i zaangażowanie, orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

  Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

  01/09/2016 1.09.2016

  OSOBA DO OBSŁUGI AUKCJI INTERNETOWYCH – SKLEP MOTORYZACYJNY PŁOCK

  Wymagania:
  biegła obsługa komputera i internetu, znajomość branży motoryzacyjnej, orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

  Oferujemy:
  umowa o pracę na pełny etat, możliwość pracy zdalnej.

  07/06/2015 4.12.2015

  OSOBA DO OBSŁUGI SKLEPU INTERNETOWEGO – PŁOCK

  Wymagania:
  biegła obsługa komputera i internetu; znajomość branży motoryzacyjnej; mile widziane doświadczenie w telemarketingu i kontakcie z klientem; szukamy osoby otwartej, komunikatywnej, bez wad wymowy, z dobrą dykcją; orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

  Oferujemy:
  Umowa o pracę na pełny etat.

   53/9/201525.09.2015

  Sprzedawca – Kraków

  Wymagania:
  doświadczenie na stanowisku sprzedawcy min. rok, znajomość branży mięsno-wędliniarskiej, doświadczenie w wykładaniu mięsa i wędlin, umiejętność obsługi krajalnicy, uczciwość, dyspozycyjność do pracy 7 dni w tygodniu – system zmianowy, książeczka Sanepidowska, Minimum Sanitarne.

  Oferujemy:
  Umowa o pracę na pełny etat.

  52/9/2015 25.09.2015

  Kasjer/Sprzedawca – Kraków

  Wymagania:
  doświadczenie na stanowisku kasjera min. rok, znajomość branży mięsno-wędliniarskiej, uczciwość, dyspozycyjność do pracy 7 dni w tygodniu – system zmianowy, orzeczenie o st. niepełnosprawności, książeczka Sanepidowska, Minimum Sanitarne.

  Oferujemy:
  Umowa o pracę na pełny etat.

  51/9/2015 25.09.2015

  Kierownik – Kraków

  Wymagania:
  doświadczenie w handlu na stanowisku kierowniczym min 2 lata, 
  znajomość branży mięsno-wędliniarskiej min. 2 lata, umiejętność kierowania ludźmi, umiejętność zamawiania i przyjmowania towaru, pilnowania, aby było jak najmniej ubytków, strat książeczka sanepidowska.

  Oferujemy:
  Umowa o pracę na pełny etat.

  49/9/2015 21.09.2015

  KONSULTANT TELEFONICZNY – ŁÓDŹ 

  Wymagania:
  mile widziane doświadczenie w sprzedaży telefonicznej bądź w charakterze telemarketera, nienaganna dykcja, determinacja w osiąganiu wyników i realizacji celów, motywacja do pracy, rzetelne podejście do wykonania powierzonych zadań, umiejętność pracy na aplikacjach i obsługi komputera, zaangażowanie w budowanie doskonałych relacji z Klientami.

  Oferujemy:
  umowę o pracę po okresie próbnym, ze stałą pensją (praca 8 godzinna), atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne uzależnione od osiągniętych wyników, pakiet szkoleń, możliwość rozwoju zawodowego, wsparcie doświadczonych menadżerów z branży telekomunikacyjnej, służbowy telefon bez limitu połączeń.

  Oczekujemy:
  telefoniczne pozyskiwanie klientów biznesowych dla sieci Orange Polska, sprzedaż usług telekomunikacyjnych, profesjonalne doradztwo w zakresie usług proponowanych przez Orange Polska, realizacja celów sprzedażowych, budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami w rozmowie telefonicznej, budowanie pozytywnego wizerunku Orange.

  31/08/2015 7.09.2015

  SPEDYTOR – PRACA ZDALNA 

  Wymagania:
  doświadczenie min. 2 lata z własną bazą klientów i przewoźników; mile widziana znajomość języków obcych; ewentualnie osoby z doświadczeniem w telemarketingu min 2 lata (mile widziane osoby pracujące wcześniej w sieci komórkowej Orange, Plus, Play); umiejętność poszukiwania klientów w internecie; (zleceniodawców na usługi transportowe po UE); orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

  Oferujemy:
  Umowa o pracę na pełny etat (podstawa + prowizja).

  22/07/2015 18.08.2015

  TELEMARKETER – RUMIA 

  Wymagania:
  znajomość języka angielskiego w stopniu B1, umiejętność obsługi komputera i internetu, doświadczenie w telemarketingu, wykształcenie średnie, dobra dykcja, łatwość nawiązywania kontaktów, mile widziana miła, kontaktowa kobieta, znajomość branży szkoleniowej i eksportowej będzie dodatkowym atutem, orzeczenie o stopniu niepełnosprawności znacznym.

  Oferujemy:
  Umowa o pracę na pełny etat na okres próbny.

  25/07/2015 17.08.2015

  MONTER KLIMATYZACJI – ŁÓDŹ 

  Wymagania:
  umiejętność montażu klimatyzacji typu Split i Multisplit, doświadczenie min. roczne na podobnym stanowisku pracy, mile widziana osoba z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności.

  Oferujemy:
  Umowa o pracę na pełny etat.

  20/07/2015 30.07.2015

  SPRZEDAWCA (Branża Motoryzacyjna) – Mikołów (Woj. Śląskie) 

  Wymagania:
  wykształcenie średnie, umiejętność obsługi komputera, znajomość mechaniki pojazdowej oraz części samochodowych, Prawo Jazdy kat. B, orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

  Oferujemy:
  Umowa o pracę na pełny etat.

  19/07/201515.07.2015

  PRACOWNIK DO MŁYNA – PRZEDBÓRZ (WOJ. ŁÓDZKIE)

  Wymagania:
  silna fizycznie osoba, odpowiedzialność, dyspozycyjność.

  Oferujemy:
  Umowa o pracę.

  18/07/2015 15.07.2015

  KIEROWCA KAT. C – PRZEDBÓRZ (Woj. Łódzkie)

   

  Wymagania:
  odpowiedzialność, silna fizycznie osoba, Prawo Jazdy kat. C chęci do pracy dyspozycyjność.

  Oferujemy:
  Umowa o pracę.

  14/07/2015 14.07.2015

  KOSZTORYSANT – BIAŁYSTOK (Turośń Kościelna) 

  Wymagania:
  umiejętność i doświadczenie w wykonywaniu kosztorysów budowlanych, sanitarnych, elektrycznych. Prawo Jazdy kat. B (mile widziane), orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

  Oferujemy:
  Umowa o pracę na pełny etat, możliwość pracy zdalnej.

  13/07/2015 8.07.2015

  PRACOWNIK BIUROWY – KRASNYSTAW (Woj. Lubelskie) 

  Wymagania:
  znajomość obsługi komputera i internetu, język angielski (podstawowy), umiejętność obsługi pakietu MS Office: programu Word, Excel, wykształcenie średnie, doświadczenie w pracy biurowej, orzeczenie o st. niepełnosprawności.

  Oferujemy:
  Umowa o pracę.

  09/2015 24.06.2015

  SPEDYTOR – CHOCZ (WOJ. WLKP.)

  Wymagania:
  biegła znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość języka włoskiego i niemieckiego doświadczenie w pracy biurowej, znajomość branży transportowej (Giełdy Transportowej), obsługa komputera i internetu.

  Oferujemy:
  Umowa o pracę

  06/06/2015 11.06.2015

  Pomoc Kuchenna – Wrocław 

  Wymagania:
  entuzjazm i kreatywność w działaniu, komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole, wysoka kultura osobista, orzeczenie o st. niepełnosprawności.

  Oferujemy:
  pracę w stabilnej firmie, pakiet szkoleń, umowę o pracę na pełny etat, przyjazne, nastawione na ludzi środowisko pracy, elastyczny grafik.

  2/2015 rekrutacja zakończona

  ASYSTENT DS. MARKETINGU (Praca Zdalna) – POLSKA 

  Wymagania:
  umiejętność obsługi komputera, internetu, zainteresowania w kierunku nowych technologii, kreatywność i własna inicjatywa w zakresie poszukiwania tematów do artykułów, poprawne posługiwanie się językiem polskim w piśmie, preferowana (lecz niewymagana) znajomość języka angielskiego  w zakresie pozyskiwania informacji lub pomysłów do nowych artykułów z anglojęzycznych portali technologicznych, orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

  Obowiązki:
  umiejętność tworzenia treści merytorycznych i marketingowych z dziedziny nowych technologii (telefonia komórkowa, akcesoria GSM, tablety, itp.) oraz tematyki związanej z zatrudnianiem osób niepełnosprawnych na potrzeby projektu PartnerFirm.pl.

  Oferujemy:
  praca zdalna (telepraca) we własnym miejscu zamieszkania, na własnym sprzęcie komputerowym z dostępem do internetu (przewidziany ekwiwalent pieniężny za wykorzystanie własnego komputera), elastyczny czas pracy (pracownik sam wybiera godziny pracy), umowę o pracę na ½ etatu, wynagrodzenie 900 zł brutto w początkowym okresie zatrudnienia.

  1/2015 rekrutacja zakończona

  PRACOWNIK MAŁEGO HOTELU TRZYGWIAZDKOWEGO – Krynica Zdrój

  Wymagania:
  uniwersalność i szybkość w działaniu, osoba w średnim wieku, sprawnie poruszająca się w kuchni, której prace porządkowe i gotowanie nie jest obce, orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

  Mile widziane osoby bez dysfunkcji narządu ruchu.

  Oferujemy umowę o pracę.

  99/2014 rekrutacja zakończona

  SPECJALISTA Ds. OBSŁUGI PFRON – Praca Zdalna

  Wymagania:
  doświadczenie w naliczaniu oraz sporządzaniu deklaracji i informacji związanych z obowiązkowymi wpłatami na PFRON, dodatkowo mile widziane doświadczenie w uzyskiwaniu dofinansowań do wynagrodzeń pracowników niepełnosprawnych z PFRON (sporządzanie wniosków) oraz ważne orzeczenie o niepełnosprawności.

  Oferujemy umowę o pracę.

  71/2013 rekrutacja zakończona

  ARCHITEKT – OTWOCK – WARSZAWA

  Wymagania:
  znajomość programów: 3D Studio Max, AutoCAD, Photoshop, V-RAY, orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

  Oferujemy:umowę o pracę na pełny etat.

  68/2013rekrutacja zakończona

  PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY – OLSZTYN

  Wymagania:
  osoba z doświadczeniem w sprzedaży farb, lakierów lub art. przemysłowych, komunikatywna, orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

  Oferujemy: umowę o pracę na pełny etat, samochód służbowy.

  67/2013rekrutacja zakończona

  Pomocnik Murarza – Mrągowo

  Wymagania:
  doświadczenie, silna i sprawna fizycznie osoba,orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

  Oferujemy: umowę o pracę na pełny etat.

  66/2013rekrutacja zakończona

  Budowlaniec – Warszawa

  Wymagania:
  umiejętność wykańczania wnętrz doświadczenie, orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

  Oferujemy: umowę o pracę na pełny etat.

  64/2013rekrutacja zakończona

  GLAZURNIK – Zambrów (Woj. Podlaskie)

  Wymagania:
  zdolności plastyczne i manualne poczucie estetyki doświadczenie i umiejętność wykańczania wnętrz samodzielny, orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

  Oferujemy: umowa o pracę na pełen etat.

  63/2013​rekrutacja zakończona

  Szwaczka – Łuków (Woj. Lubelskie)

  Wymagania:
  umiejętność szycia skóry, doświadczenie w krawiectwie ciężkim, orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

  Oferujemy: pracę na część etatu.

  62/2013rekrutacja zakończona

  Serwisant, Magazynier, Realizator Dźwięku I Oświetlenia  – Gdynia

  Wymagania:
  doświadczenie w wyżej wymienionych kwestiach, umiejętności realizatorskie dźwięku i światła organizowanie imprez, festiwali, koncertów, znajomość i obsługa oprogramowania specjalistycznego dotyczącego światła festiwalowego, gotowość do wyjazdów po całej Polsce, orzeczenie o stopniu niepełnosprawności – osoba ruchowo sprawna.

  Oferujemy: pracę na pełny etat.

  61/2013rekrutacja zakończona

  Kucharz (Mężczyzna) – Zduńska Wola

  Wymagania:
  ukończenie szkoły gastronomicznej, doświadczenie zawodowe, sprawność fizyczna, orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

  Oferujemy: pracę na część etatu.

  60/2013rekrutacja zakończona

  Pracownik Administracyjno-Biurowy – Warszawa

  Wymagania:
  wykształcenie wyższe humanistyczne, umiejętność obsługi komputera i korzystania z internetu, orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

  Oferujemy: pracę na część etatu.

  58/2013rekrutacja zakończona

  Monter Wykładzin Obiektowych – Europa

  Wymagania:
  wykształcenie min. zawodowe, doświadczenie w zawodzie monter paneli oraz wykładzin z wyrobów tekstylnych i tektury, prawo jazdy kat. B, orzeczenie o stopniu niepełnosprawności, gotowość do pracy w delegacji (dojazd + zakwaterowanie w gestii pracodawcy), mile widziana znajomość języka niemieckiego.

  Oferujemy: pracę na pełny etat.

  39/2013rekrutacja zakończona

  Pracownik Administracyjno-Biurowy – Bydgoszcz

  Wymagania:
  bardzo dobra umiejętność obsługi komputera, wykształcenie min. średnie, orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

  Oferujemy: pracę na 1/2 etatu.

  57/2013rekrutacja zakończona

  Telemarketer (Praca Zdalna – Agencja Artystyczna)

  Wymagania:
  doświadczenie w telemarketingu i sprzedaży, łatwość nawiązywania kontaktu z kontrahentami, umiejętność promowania strony internetowej, dodatkowo znajomość  i umiejętność obsługi programów graficznych, orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

  Oferujemy: pracę na pełny etat.

  56/2013​rekrutacja zakończona

  Pracownik Działu Obsługi Klienta (Agencja Ochroniarska) – Opole Lubelskie

  Wymagania:
  znajomość obsługi komputera, doświadczenie w prowadzeniu rozmów telefonicznych, orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

  Oferujemy: pracę na pełny etat.

  56A/2013rekrutacja zakończona

  Przedstawiciel Handlowy (Agencja Ochroniarska) – Opole Lubelskie

  Wymagania:
  doświadczenie w sprzedaży i pozyskiwaniu zleceń na usługi ochroniarskie, orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

  Oferujemy: pracę na pełny etat.

  56B/2013rekrutacja zakończona

  Kosztorysant (Agencja Ochroniarska) – Opole Lubelskie

  Wymagania:
  znajomość branży budowlanej i kosztorysowania z wykorzystaniem programów ZUZIA, NORMA, orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

  Oferujemy: pracę na pełny etat.

  54/2013rekrutacja zakończona

  Telemarketer (Sprzedaż Kredytów Przez Telefon) – Łąkta Górna, Woj. Małopolskie

  Wymagania:
  doświadczenie w sprzedaży przez telefon klientom biznesowym, orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

  Oferujemy: pracę na pełny etat w biurze.

  52/2013​rekrutacja zakończona

  Pracownik (Branża Chłodniczo-Klimatyzacyjna) – Łódź

   

  Wymagania:
  znajomość elektryki, wentylacji, chłodnictwa, orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

  Oferujemy: pracę na pełny etat.

  50/2013rekrutacja zakończona

  Przedstawiciel Handlowy (Branża Ochroniarska) – Konin

  Wymagania:
  komunikatywność, doświadczenie w sprzedaży, umiejętność zdobywania obiektów, orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

  Oferujemy: pracę na pełny etat.

  50A/2013rekrutacja zakończona

  Pracownik Ochrony – Ochrona Obiektów – Konin

  Wymagania:
  licencja pracownika ochrony, orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

  Oferujemy: pracę na pełny etat.

  49/2013rekrutacja zakończona

  Stolarz (Pracownik Do Renowacji Mebli) – Mareza Gm. Kwidzyn

  Wymagania:
  doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

  Oferujemy: pracę na pełny etat.

  48/2013rekrutacja zakończona

  Analityk Teleinformatyczny – Częstochowa

  Wymagania:
  umiejętność obsługi komputera, znajomość aplikacji biurowych i podstaw html,  doświadczenie w telemarketingu, orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

  Oferujemy: pracę na pełny etat.

  47/2013rekrutacja zakończona

  Pracownik Sprzedaży Vanselingowej – Stargard Szczeciński

  (sprzedaż do sklepów bezpośrednio z samochodu)

  Wymagania:
  prawo jazdy kat. B, wykształcenie średnie, znajomość sprzętu komputerowego i oprogramowania, orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

  Oferujemy: pracę na pełny etat.

  46/2013​rekrutacja zakończona

  Mechanik Samochodowy – Tczew

  Wymagania:
  doświadczenie w naprawie samochodów ciężarowych min. 5 lat, orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

  Oferujemy: pracę na pełny etat.

  46A/2013rekrutacja zakończona

  Kierowca Kat. B – Tczew

  Wymagania:
  doświadczenie jazdy po całej Europie, znajomość obsługi nawigacji, znajomość języka obcego w mowie, orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

  Oferujemy: pracę na pełny etat.

  45/2013​rekrutacja zakończona

  Ekspedientka – Żernica, Woj Śląskie

  Wymagania:
  doświadczenie, umiejętność obsługi kasy fiskalnej, orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

  Oferujemy: pracę na pełny etat.

  44/2013rekrutacja zakończona

  Mechanik Lub Elektryk Samochodowy – Mikołów

  Wymagania:
  doświadczenie w kontakcie z samochodowymi instalacjami gazowymi, orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

  Oferujemy: pracę na pełny etat.

  43/2013rekrutacja zakończona

  Elektronik Ze Znajomością Mechaniki – Rzerzęczyce K. Częstochowy

  Wymagania:
  prawo jazdy kat. B, dobra znajomość języka angielskiego-technicznego, umiejętność analitycznego myślenia, osoba tolerująca nienormowany czas pracy, wyjazdy w delegacje na terenie Polski, orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

  Oferujemy: pracę na pełny etat.

  42/2013​rekrutacja zakończona

  Operator Koparki I Koparko-Ładowarki – Sidzin

  Wymagania:
  doświadczenie na podobnym stanowisku, dobra znajomość obsługi tych maszyn, orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

  Oferujemy: pracę na pełny etat.

  40/2013rekrutacja zakończona

  Mechanik – Łódź

  Wymagania:
  doświadczenie w naprawie pojazdów ciężarowych, prawo jazdy kat. B, orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

  Oferujemy: pracę na pełny etat.

  40A/2013rekrutacja zakończona

  Kierowca – Łódź 

  Wymagania:
  prawo jazdy kat. C, orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

  Oferujemy: pracę na pełny etat.

  16/2013rekrutacja zakończona

  Serwisant Kas Fiskalnych I Sprzętu Komputerowego – Warszawa

  Wymagania:
  wykształcenie informatyczne, prawo jazdy kat. B, dobra organizacja pracy z możliwością swobodnego przemieszczania się, chęć podnoszenia kwalifikacji zawodowych, rzetelność komunikatywność, orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

  Oferujemy: pracę na pełny etat, w punkcie obsługi i u klienta.

  21/2013​rekrutacja zakończona

  Sprzedawca – Obsługa Aukcji Allegro, Pomoc W Kwiaciarni – Knurów

  Wymagania:
  biegłość w obsłudze aukcji allegro, wykształcenie średnie, mile widziane prawo jazdy kat. B, zdolności manualne, rzetelność, komunikatywność, dobra organizacja pracy,orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

  Oferujemy: umowę o pacę na pełny etat.

  22/2013 rekrutacja zakończona

  Kosmetyczka – Szczecin

  Wymagania:
  umiejętność wykonywania manicure, pedicure, malowania paznokci, henny, depilacji, kultura osobista, życzliwe podejście do klienta, orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

  Oferujemy: umowę o pacę na pełny etat.

  35/2013rekrutacja zakończona

  Specjalista Ds. Marketingu – Praca Zdalna

  Wymagania:
  wykształcenie średnie techniczne, dobra obsługa komputera, mile widziana znajomość rynku gazów technicznych, doświadczenie w poszukiwaniu odbiorców i zbytu na gazy technicznej, rzetelność, odpowiedzialność, wysoka kultura osobista,orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

  Oferujemy: umowę o pacę na pełny etat, ekwiwalent finansowy za wykorzystywanie prywatnego sprzętu komputerowego, elastyczny grafik pracy.

  18/2013rekrutacja zakończona

  Ekspedientka W Sklepie Spożywczym – Tarnowskie Góry

  Firma poszukuje 2 osoby.

  Wymagania:
  mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta, posiadanie aktualnej książeczki sanitarno-epidemiologicznej, obsługa kasy fiskalnej, rzetelność, odpowiedzialność, wysoka kultura osobista, orzeczenie o stopniu niepełnosprawności (stopień umiarkowany lub znaczny).

  Oferujemy: umowę na trzy miesiące z możliwością przedłużenia, pracę na pół etatu, miłą atmosferę pracy.

  26/2013 rekrutacja zakończona

  Kasjer-Sprzedawca – Swarzędz

  Wymagania:
  zainteresowanie branżą ogrodniczą, chęć podnoszenia kwalifikacji; obsługa programów MS Office oraz urządzeń na stanowisku kasowym; mile widziane wykształcenie kierunkowe, np. technikum ogrodnicze oraz znajomość programu Subiekt; brak przeciwwskazań do pracy na w/w stanowisku; rzetelność, sumienność, umiejętność organizacji pracy; kultura osobista, komunikatywność, życzliwe podejście do klienta;orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

  Oferujemy: zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, pracę na pełny etat, szkolenia wstępne, wsparcie i pomoc we wdrożeniu nowego pracownika, miłą atmosferę pracy.

Jeżeli i Ty chcesz dołączyć do projektu