W kilku zdaniach o nas

Dowiedz się więcej o firmie Xandia i projekcie PartnerFirm.pl

Już od 2008 roku służymy radą i pomocą z zakresu finansów osobistych. W tym właśnie roku powstał portal Xandia.pl – unikatowy poradnik online przeznaczony dla każdego, kto pragnie bardziej efektywnie planować swoje finanse.

Nasi doradcy przeprowadzili niezliczoną ilość rozmów telefonicznych, korespondencji mailowych oraz czatów. Nasi specjaliści systematycznie i na bieżąco monitorują i aktualizują zmieniającą się ofertę bankową pod kątem zapytań otrzymanych od naszych klientów. Dzięki temu zawsze możemy poszczycić się znajomością najlepszych i najkorzystniejszych rozwiązań finansowych.

Zachęcamy do dołączenia do grona czytelników Xandia.pl, dzięki czemu:

 • pozbędziesz się mentalności dłużnika i zaczniesz myśleć jak inwestor,
 • uniezależnisz się od banków i przejmiesz kontrolę nad domowym budżetem,
 • uporządkujesz i zaplanujesz swoje finanse, oraz osiągniesz niezależność.

Teraz także dla firm

Oszczędności i zysku potrzebują jednak nie tylko domowe budżety. Właśnie dlatego w 2013 roku uruchomiliśmy projekt pod nazwą PartnerFirm.pl. Projekt skierowany do mikro- i małych przedsiębiorstw ma na celu wykorzystanie potencjału rynku pracy osób niepełnosprawnych.

Osoby niepełnosprawne sprawdzają się świetnie jako asystenci marketingu internetowego, telemarketerzy, copywriterzy, analitycy zasobów internetowych, pracownicy do wprowadzania danych czy moderatorzy forów internetowych, choć oczywiście ich kompetencje idą często dużo dalej.

Dane publikowane przez Biuro Pełnomocnika Rządu ds. Osób Niepełnosprawnych wskazują na wzrost zainteresowania zatrudnieniem pracowników niepełnosprawnych w ostatnich latach.

Naszą misją jest pomoc w dobrym planowaniu stanowisk i dopełnianiu wszelkich niezbędnych formalności związanych z zatrudnianiem osób niepełnosprawnych i pracą zdalną. Dzięki współpracy z nami:

 • obniżysz koszty płacy pracowników stałych,
 • zmniejszysz wydatki na utrzymanie powierzchni biurowych,
 • usprawnisz organizację pracy oraz zwiększysz jej efektywność.

Nie jesteśmy gołosłowni

Od kilku lat popularyzujemy pozytywny profil zawodowy pracowników niepełnosprawnych. Zostaliśmy laureatem Etapu Mazowieckiego Konkursu dla Pracodawców Wrażliwych Społecznie, Lodołamacze 2010.

Propaguj z nami ideę CSR wśród MiŚ w obszarze Praw Człowieka i Relacji z Pracownikami. Kreuj politykę personalną zgodnie z ideą społecznej odpowiedzialności w biznesie. Buduj pozytywny wizerunek firmy wśród pracowników i partnerów biznesowych. Uzyskaj nie tylko ekonomiczne, ale i społeczne korzyści.

Współpracujemy z Powiatowymi Urzędami Pracy

http://pup.olecko.pl/strona/zwrot-dodatkowych-kosztow-zwiazanych-z-zatrudnianiem-pracownikow-niepelnosprawnych/126

http://www.pup-raciborz.pl/aktualnosci/aktualnosci_lista/st:8/Firma_Xandia_-_wsparcie_dla_Twojej_firmy/idn:340.html

http://www.pupwieliczka.nazwa.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=415&Itemid=41

http://pup.swinoujscie.pl/contents/content/103/568

http://www.pup.zywiec.pl/zalaczniki/1080_20140326114817.jpg

http://wieruszow.pup.info.pl/Formy-aktywizacji/Biezace/Aktualnosci/2014/PartnerFirm-pl-Wsparcie-dla-twojej-firmy

http://bip.pupkwidzyn.pl/index.php?app=aktualnosci&nid=463&q=niepe%C5%82nosprawno%C5%9B%C4%87

http://pup.leczna.ibip.pl/public/?id=174483

http://www.pupkielce.pl/urzad_pracy/partnerzy_pup_kielce.html

http://www.pup-bochnia.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=6286&Itemid=2

http://www.pupczarnkow.pl/6,dla-pracodawcow.html

Opinie o nas

„Otrzymałem namiary do Państwa od osoby-trenera pracy osoby niepełnosprawnej. Bardzo kompetentny, rzeczowy, dokladny P.Bogusław. Często uratował mnie od zapomnienia w przesłaniu dokumentów, drobiazgowo analizuje otrzymane dokumenty.”  – Klient współpracujący z nami od  listopada 2013 roku, po pierwszej pozytywnej kontroli przeprowadzonej przez PFRON

„Kontakt z państwa firmą nawiązaliśmy za pomocą wyszukiwarki w internecie oraz wcześniej z polecenia naszej księgowej. Proces kompletowania dokumentów nie był skomplikowany, ale przy wypełnianiu dokumentów ponownie zlecilibyśmy to waszej firmie. Bardzo miła i fachowa obsługa, a krytykować nie ma za co.” – przedsiębiorstwo „Tik-Tak” Robert Wyszyński współpracujące z nami od maja 2014 roku

 

 

 

Komentarze są zamknięte dla tej strony

 • W kilku zdaniach

  Projekt PartnerFirm.pl skierowany jest do mikro- i małych przedsiębiorstw. Ma na celu efektywne wykorzystanie potencjału rynku pracy osób niepełnosprawnych. Za naszą misję uważamy pomoc przedsiębiorcom w dobrym planowaniu stanowisk i dopełnianiu niezbędnych formalności związanych tak z pracą zdalną, jak i zatrudnianiem pracowników niepełnosprawnych. Dzięki współpracy z nami w łatwy sposób możesz obniżyć koszty płac, zmniejszyć wydatki na biura, usprawnić organizację i zwiększyć efektywność pracy.

 • Kontakt

  Xandia – Rafal Szybiak
  Al. Jana Pawla II 61C/304
  01-031 Warszawa
  NIP: 864-175-90-88
  REGON: 260259162
  rafal.szybiak@xandia.pl