image_pdfimage_print

Czy zatrudniając osobę niepełnosprawną z orzeczeniem o niepełnosprawności mogę być pewien wypłaty dofinansowania? Czy istnieją wyłączenia, które mogą uniemożliwić przyznanie dofinansowania?

 

Mimo faktu zatrudnienia osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności istnieje szereg wymagań, które przedsiębiorstwo musi spełnić, aby ubiegać się o dofinansowanie. Jednocześnie pracownik niepełnosprawny również musi spełnić pewne kryteria (np. nie mieć ustalonego prawa do emerytury – jeśli nie posiada orzeczenia w stopniu znacznym).

Zapraszamy do lektury:

http://www.pfron.org.pl/pl/obsluga-dofinansowan-i/dofinansowanie-do-wyna/1881,Na-kogo-przysluguje-dofinansowanie.html

Przed rozpoczęciem współpracy z każdą firmą BEZPŁATNIE weryfikujemy możliwość uzyskania dofinansowania.

 

<Wstecz

Share

Komentarze są zamknięte dla tej strony

 • W kilku zdaniach

  Projekt PartnerFirm.pl skierowany jest do mikro- i małych przedsiębiorstw. Ma na celu efektywne wykorzystanie potencjału rynku pracy osób niepełnosprawnych. Za naszą misję uważamy pomoc przedsiębiorcom w dobrym planowaniu stanowisk i dopełnianiu niezbędnych formalności związanych tak z pracą zdalną, jak i zatrudnianiem pracowników niepełnosprawnych. Dzięki współpracy z nami w łatwy sposób możesz obniżyć koszty płac, zmniejszyć wydatki na biura, usprawnić organizację i zwiększyć efektywność pracy.

 • Kontakt

  Xandia – Rafal Szybiak
  Al. Jana Pawla II 61C/304
  01-031 Warszawa
  NIP: 864-175-90-88
  REGON: 260259162
  rafal.szybiak@xandia.pl

call partner.firm