image_pdfimage_print

Jakie zadłużenie w Urzędzie Skarbowym  dyskwalifikuje mnie z ubiegania się o dofinansowanie do wynagrodzeń z PFRON-u (myślę o zadłużeniach dotyczących VAT-u, podatku dochodowego itp…)?

 

Aby móc ubiegać się o dofinansowanie do kosztów płacy zatrudnionej osoby niepełnosprawnej pracodawca nie może znajdować się w trudnej sytuacji ekonomicznej według kryteriów określonych w przepisach prawa Unii Europejskiej dotyczących udzielania pomocy publicznej.

To Przedsiębiorca ocenia sytuację ekonomiczną swojej firmy – jak bardzo ewentualne zaległości podatkowe na nią wpływają. Większość przedsiębiorców (oczywiście z wyłączeniem znajdujących się w postępowaniu układowym lub upadłościowym) deklaruje dobrą sytuację ekonomiczną i jest to akceptowane przez PFRON.

<Wstecz

Share

Komentarze są zamknięte dla tej strony

 • W kilku zdaniach

  Projekt PartnerFirm.pl skierowany jest do mikro- i małych przedsiębiorstw. Ma na celu efektywne wykorzystanie potencjału rynku pracy osób niepełnosprawnych. Za naszą misję uważamy pomoc przedsiębiorcom w dobrym planowaniu stanowisk i dopełnianiu niezbędnych formalności związanych tak z pracą zdalną, jak i zatrudnianiem pracowników niepełnosprawnych. Dzięki współpracy z nami w łatwy sposób możesz obniżyć koszty płac, zmniejszyć wydatki na biura, usprawnić organizację i zwiększyć efektywność pracy.

 • Kontakt

  Xandia – Rafal Szybiak
  Al. Jana Pawla II 61C/304
  01-031 Warszawa
  NIP: 864-175-90-88
  REGON: 260259162
  rafal.szybiak@xandia.pl

call partner.firm