image_pdfimage_print

Prowadzę jednoosobową działalność gospodarczą. Jednocześnie jestem udziałowcem w spółce. Czy mogę skorzystać z waszych usług w zakresie pomocy w uzyskiwaniu dofinansowań do wynagrodzeń niepełnosprawnych pracowników?

 

Gorąco zachęcamy do współpracy w zakresie obsługi mikro i małe firmy posiadające zatrudnienie (przeliczeniowe) poniżej 25 etatów. Jeżeli pracownik niepełnosprawny zostanie zatrudniony przez przedsiębiorcę prowadzącego własną działalność gospodarczą, z przyjemnością w Państwa imieniu rozpoczniemy procedurę ubiegania się o dofinansowanie do wynagrodzeń.

Proszę jednak mieć na uwadze, że w chwili obecnej spółek nie obsługujemy, więc nie będziemy mogli pomóc, gdy pracownik zostanie zatrudniony w ramach spółki.

 

<Wstecz

Share

Komentarze są zamknięte dla tej strony

 • W kilku zdaniach

  Projekt PartnerFirm.pl skierowany jest do mikro- i małych przedsiębiorstw. Ma na celu efektywne wykorzystanie potencjału rynku pracy osób niepełnosprawnych. Za naszą misję uważamy pomoc przedsiębiorcom w dobrym planowaniu stanowisk i dopełnianiu niezbędnych formalności związanych tak z pracą zdalną, jak i zatrudnianiem pracowników niepełnosprawnych. Dzięki współpracy z nami w łatwy sposób możesz obniżyć koszty płac, zmniejszyć wydatki na biura, usprawnić organizację i zwiększyć efektywność pracy.

 • Kontakt

  Xandia – Rafal Szybiak
  Al. Jana Pawla II 61C/304
  01-031 Warszawa
  NIP: 864-175-90-88
  REGON: 260259162
  rafal.szybiak@xandia.pl

call partner.firm