image_pdfimage_print

Na czym dokładnie miałaby polegać współpraca z naszą firmą?

 

Chcielibyśmy Pana/Panią zachęcić do zatrudnienia pracownika niepełnosprawnego. Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych wspiera zatrudnienie ON poprzez refundację części kosztów wynagrodzenia.

Wysokość tego dofinansowania jest zależna generalnie od stopnia niepełnosprawności oraz posiadanych schorzeń pracownika.  Aktualnie można uzyskać dofinansowanie w wysokości od 420 do 2 970 zł miesięcznie dla pełnego etatu.

Nasza firma świadczy usługę polegającą na rejestracji firmy oraz pracowników niepełnosprawnych w FPFON z jednoczesnym prowadzeniem comiesięcznej sprawozdawczości wymaganej do uzyskania dofinansowania.

Koszt naszej usługi jest umiarkowany i wynosi jedynie 70 zł za 1 pracownika. W przypadku większej grupy pracowników w firmie – na których uzyskujemy dofinansowanie – koszt jednostkowy znacznie maleje.

Posiadamy licencję agencji pośrednictwa pracy i dla naszych klientów świadczymy (często bezpłatnie) usługę rekrutacji pracowników.

Zapraszamy do współpracy!

<Wstecz

Share

Komentarze są zamknięte dla tej strony

 • W kilku zdaniach

  Projekt PartnerFirm.pl skierowany jest do mikro- i małych przedsiębiorstw. Ma na celu efektywne wykorzystanie potencjału rynku pracy osób niepełnosprawnych. Za naszą misję uważamy pomoc przedsiębiorcom w dobrym planowaniu stanowisk i dopełnianiu niezbędnych formalności związanych tak z pracą zdalną, jak i zatrudnianiem pracowników niepełnosprawnych. Dzięki współpracy z nami w łatwy sposób możesz obniżyć koszty płac, zmniejszyć wydatki na biura, usprawnić organizację i zwiększyć efektywność pracy.

 • Kontakt

  Xandia – Rafal Szybiak
  Al. Jana Pawla II 61C/304
  01-031 Warszawa
  NIP: 864-175-90-88
  REGON: 260259162
  rafal.szybiak@xandia.pl

call partner.firm