Masz firmę? Zacznij prowadzić bloga!

Prowadzisz własną firmę? Zacznij doceniać moc Internetu. Blogosfera bardzo pomaga w prowadzeniu działalności – konkurencja nie śpi. Warto wychodzić naprzeciw oczekiwaniom swojej branży i prowadzić specjalistycznego bloga. W czym to może pomóc? Jak prowadzić dobry blog, który będzie atrakcyjny z perspektywy czytelnika?

 

Zdobądź szacunek i uznanie klientów – zacznij pisać bloga

 

Masz sklep z meblami? Prowadź bloga z poradami dotyczącymi urządzania domu/mieszkania. Wzmocni to Twoją pozycję wśród klientów. Kupujący bardzo cenią sobie kompetentną obsługę. Chcą mieć pewność, że mają do czynienia z ekspertem – blog może wpłynąć pozytywnie na Twój status na rynku.

 

Wzrost odwiedzin strony – więcej potencjalnych klientów

 

Osoby wchodzące na bloga będą automatycznie wchodzić na Twoją stronę firmową lub stronę swojego sklepu internetowego. Większa liczba kliknięć to szansa na zdobycie nowego klienta, który nie tylko złoży zamówienie, ale też być może poleci naszą działalność swoim znajomym.

 

Nawiązywanie nowych biznesowych kontaktów

 

Blog to również pierwszy krok do nawiązywania nowych, zawodowych kontaktów. Wspólne projekty, nawiązywanie relacji reklamodawcami itd. Wszystko to bardzo pozytywnie wpływa na nasz wizerunek w sieci i na rynku. Im więcej kontaktów, im więcej osób, którzy o nas wiedzą tym lepiej.

 

Blog i regularne pisanie to też po prostu dobra forma relaksu od codziennej, monotonnej i często rutynowej pracy. Internet daje mnóstwo możliwości.

 

Napisane przez Malgorzata  |  Brak komentarzy  |  w blog

Komentarze są zamknięte dla tej strony

 • W kilku zdaniach

  Projekt PartnerFirm.pl skierowany jest do mikro- i małych przedsiębiorstw. Ma na celu efektywne wykorzystanie potencjału rynku pracy osób niepełnosprawnych. Za naszą misję uważamy pomoc przedsiębiorcom w dobrym planowaniu stanowisk i dopełnianiu niezbędnych formalności związanych tak z pracą zdalną, jak i zatrudnianiem pracowników niepełnosprawnych. Dzięki współpracy z nami w łatwy sposób możesz obniżyć koszty płac, zmniejszyć wydatki na biura, usprawnić organizację i zwiększyć efektywność pracy.

 • Kontakt

  Xandia – Rafal Szybiak
  Al. Jana Pawla II 61C/304
  01-031 Warszawa
  NIP: 864-175-90-88
  REGON: 260259162
  rafal.szybiak@xandia.pl