Zatrudniasz mniej niż 25 osób? Zmień koszty w oszczędności

Do kogo skierowane są nasze usługi? Odpowiedź jest prosta: do mikroprzedsiębiorstw i małych firm. Do właścicieli firm pragnących zwiększyć swoje oszczędności oraz zatrudniających, bądź gotowych do zatrudnienia osoby niepełnosprawnej.

Dla kogo jest nasza oferta?

Z naszych usług skorzystać może każdy przedsiębiorca na terenie całego kraju zastrudniający mniej niż 25 pracowników (w przeliczeniu na pełne etaty). Wystarczy zatrudniać osoby niepełnosprawne, bądź być gotowym do zatrudnienia takowych.

Nasza podstawowa działalność to profesjonalna obsługa dofinansowań do wynagrodzenia z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Zajmujemy się także wdrożeniami z zakresu telepracy.

Dla zapracowanych efektywnie

Wybierz odpowiedni dla siebie pakiet i nie trać więcej czasu, zachowując pełną kontrolę.

Aby lepiej dopasować naszą ofertę do Twoich potrzeb, przygotowaliśmy do wyboru dwa pakiety usług, podstawowy i kompleksowy. Obydwa pakiety, oparte są o aplikację SODiR, gwarantują stały dostęp do dokumentów online. Dzięki temu zachowujesz pełną kontrolę, jednocześnie nie martwiąc się zmianami przepisów ani śledzeniem dziennika ustaw.

Dla działających przezornie

Skorzystaj bez ryzyka – pierwszą fakturę zapłacisz dopiero po otrzymaniu refundacji PFRON.

Dofinansowanie do wynagrodzenia pracownika niepełnosprawnego przysługuje, jeśli twoja firma spełnia określone warunki. Na szczęście nie musisz ryzykować zatrudnienia nowego pracownika, nie wiedząc nawet, czy masz szanse na otrzymanie dofinansowania. Na podstawie informacji które nam przekażesz, ocenimy, czy spełniasz wszystkie wymagania.

A pierwszą fakturę wystawimy dopiero, kiedy otrzymasz pierwszą refundację. Odpowiada Ci taka kolejność?

Dla zarządzających odpowiedzialnie

Przełam konwenanse, a stereotypy odeślij do lamusa. Odkryj zalety niepełnosprawnych pracowników.

Z raportów o dzisiejszym rynku pracy wyłania nam się następujący obraz pracownika niepełnosprawnego: zaangażowany, sumienny, uczciwy, pracowity, lojalny, zadowolony z pracy, o spełnionych oczekiwaniach finansowych. Skąd te informacje? To jedne z najczęściej wymienianych przez pracodawców cech pracowników niepełnosprawnych.

Proponując zatrudnienie osobie niepełnosprawnej, możesz starać się o fundusze na jej szkolenie oraz wykorzystać zwrot kosztów wyposażenia i przystosowania stanowiska pracy, jeśli zajdzie taka potrzeba. Czy sądzisz, że znajdziesz w swojej firmie zadania dla sumiennego, lojalnego i taniego pracownika?

Dla zmotywowanych pozytywnie

Nie jesteś przedsięborcą, a osobą niepełnosprawną szukającą pracy? Nie czekaj, weź sprawy w swoje ręce.

Pamiętaj, że szukając pracy możesz spróbować zainteresować swojego potencjalnego pracodawcę naszymi usługami. I to już na wstępnym etapie aplikowania o pracę! Pensja którą otrzymasz to około 60% całkowitych kosztów. Resztę pochłania podatkowy klin. Koszty pracy są zmorą mikroprzedsiębiorstw. Comiesięczne dofinansowanie wynagrodzenia może stać się Twoim dodatkowym atutem.

Masz wątpliwości?

Chcesz zatrudnić pracownika na cały etat i zmniejszyć koszty płacy nawet czterokrotnie, ale wciąż nie wiesz, czy nasza oferta jest skierowana do Ciebie?

 

[maxbutton id=”2″]

 

W ten sposób za darmo upewnisz się, czy możemy podjąć współpracę także z Twoją firmą. Pamiętaj – możemy Ci pomóc zaoszczędzić   1 000 – 1 500 zł już w pierwszym miesiącu zatrudnienia i w każdym kolejnym, aż do momentu rozwiązania umowy o pracę.

Komentarze są zamknięte dla tej strony

 • W kilku zdaniach

  Projekt PartnerFirm.pl skierowany jest do mikro- i małych przedsiębiorstw. Ma na celu efektywne wykorzystanie potencjału rynku pracy osób niepełnosprawnych. Za naszą misję uważamy pomoc przedsiębiorcom w dobrym planowaniu stanowisk i dopełnianiu niezbędnych formalności związanych tak z pracą zdalną, jak i zatrudnianiem pracowników niepełnosprawnych. Dzięki współpracy z nami w łatwy sposób możesz obniżyć koszty płac, zmniejszyć wydatki na biura, usprawnić organizację i zwiększyć efektywność pracy.

 • Kontakt

  Xandia – Rafal Szybiak
  Al. Jana Pawla II 61C/304
  01-031 Warszawa
  NIP: 864-175-90-88
  REGON: 260259162
  rafal.szybiak@xandia.pl