Oferta

Tnij koszty działalności

Jak w prosty sposób obniżyć koszty prowadzenia działalności gospodarczej? Korzystając z dofinansowań do wynagrodzeń Twoich pracowników niepełnosprawnych możesz zredukować wydatki na płace nawet o 75%!

Tnij z nami koszty prowadzenia działalności gospodarczej

Mamy dla Ciebie gotowe rozwiązanie, które znacznie obniży koszty prowadzenia Twojej działalności gospodarczej. Dzięki zatrudnieniu osób niepełnosprawnych uzyskasz poważne wsparcie materialne w postaci comiesięcznego bezzwrotnego dofinansowania ze środków publicznych. Refundacja wynagrodzeń niepełnosprawnych pracowników wpłynie na konto Twojej firm już w ciągu 30 dni od złożenia pierwszego wniosku.

Nie zatrudniasz jeszcze osób niepełnosprawnych? Podpowiemy Ci, co możesz zyskać zatrudniając osoby z lekkim, umiarkowanym lub znacznym stopniem niepełnosprawności. Przygotujemy dla Ciebie symulacje dofinansowań i nauczymy optymalizować koszty płacy. Zdaj się na profesjonalistów i zdobądź dodatkowe pieniądze na wynagrodzenia!

 

Wypełnij ankietę już teraz!

 

Co możemy dla Ciebie zrobić?

  • Pomożemy Ci uzyskać konkretne wsparcie materialne w postaci comiesięcznego, bezzwrotnego dofinansowania wynagrodzenia pracownika niepełnosprawnego,
  • Otrzymasz symulacje dofinansowań przygotowane specjalnie dla Twojej firmy.
  • Dowiesz się, jak optymalizować koszty płacy z uwzględnieniem stopnia niepełnosprawności oraz schorzeń szczególnych zatrudnionych osób,
  • Zaproponujemy Ci konkretne stanowisko pracy zdalnej do zaadoptowania w Twojej firmie,
  • Przedstawimy narzędzia pracy i kontroli pracownika zdalnego,
  • Podpowiemy jak organizować telepracę,
  • Udzielimy wyczerpujących odpowiedzi na wszelkie nurtujące Cię pytania,
  • Pierwsza refundacja wpłynie na konto Twojej firmy w przeciągu 30 dni.

Jakie wsparcie finansowe otrzymasz?

Poniższa tabela przedstawia wysokość dofinansowania do wynagrodzenia pracownika niepełnosprawnego, na jakie możesz liczyć korzystając z naszych usług. Ostatnia kolumna zestawienia przedstawia rzeczywisty koszt, jaki ponosi przedsiębiorca zatrudniając pracownika niepełnosprawnego.

SYMULACJA DOFINANSOWAŃ DO WYNAGRODZEŃ

– FIRMY Z OTWARTEGO RYNKU PRACY

(wartości orientacyjne)

Płaca brutto: 2 000 zł

Płaca netto:

Kwota dofinansowania:

Rzeczywisty koszt dla Pracodawcy:

Schorzenia szczególne Stopień znaczny 1459,48

1809,15

603,05

Stopień umiarkowany

1725,00

687,20

Stopień lekki

1050,00

1362,20

Bez schorzeń szczególnych Stopień znaczny

1800,00

612,20

Stopień umiarkowany

1125,00

1287,20

Stopień lekki

450.00

1962,20

 

Planując stanowisko pracy w oparciu o dofinansowanie PFRON możesz zaproponować kandydatowi pensję 3 200 zł brutto. Dofinansowanie do jego wynagrodzenia (schorzenie specjalne, stopień znaczny) może wynieść nawet 2 400 zł, wówczas dopłacisz 1 459,52 zł. Za dużo? Sprawdź inne opcje. Skontaktuj się z nami.

Masz wątpliwości?

Nie wiesz, na jakim stanowisku możesz zatrudnić osobę z niepełnosprawnością? Nie masz pewności, czy w Twojej firmie jest miejsce dla niepełnosprawnego pracownika?

Wypełnij ankietę już teraz!

Przedstaw nam profil Twojej działalności. Wypełnij formularz kontaktowy lub skontaktuj się z nami poprzez e-mail (bez zobowiązań i opłat), a znajdziemy dla Ciebie optymalne rozwiązanie.