15 TAJNIKÓW PRODUKTYWNEJ PRACY ZDALNEJ: Wyznacz kącik do pracy

Praca zdalna to świetne rozwiązanie – dla osób niepełnosprawnych, młodych mam oraz wszystkich tych, którzy wolą pracować samodzielnie – w zaciszu własnego domu. Praca w systemie „home – office” wymaga jednak dużej samodyscypliny, motywacji. W naszym cyklu publikacji przedstawiamy 15 tajników produktywnej pracy zdalnej. Zachęcamy do lektury!

Wyznacz kącik do pracy!

Praca zdalna to bez wątpienia komfort i wygoda. Można pracować z dowolnego miejsca. Warto jednak wyznaczyć stałe miejsce do pracy. Taką przestrzeń, która będzie nam pomagała w utrzymywaniu równowagi między życiem rodzinnym, a pracą. Najważniejsze, aby miejsce to nie było blisko łóżka – widok łóżka może nas rozpraszać, powodować senność i brak koncentracji. Najlepiej wygospodarować oddzielne pomieszczenie, które będzie naszym „domowym biurem”. Nie zawsze jest to możliwe – szczególnie jeśli mamy dużą rodzinę, a mieszkamy na małej przestrzeni. Wtedy warto wyznaczyć chociażby drobny kąt do pracy. Tylko nasz. W Internecie możemy znaleźć bardzo wiele inspirujących porad i przykładów domowych biur w małym mieszkaniu.

Szukając inspiracji warto spojrzeć między innymi na te strony

http://www.homebook.pl/inspiracje/biuro

https://www.deconova.pl/20-kreatywnych-pomyslow-domowe-biuro/

https://www.homify.pl/pomieszczenia/domowe-biuro-i-gabinet

http://www.conchitahome.pl/2014/08/14-pomysow-na-biae-biuro-w-domu.html

bit.ly/domowebiuro

bit.ly/aranzacjebiura

Prawda, że powyższe przykłady robią wrażenie? W przykładach tych dominuje styl skandynawski – kolorystyka jednak i dobór gadżetów do domowego biura zależy już oczywiście od indywidualnych preferencji i gustów. Styl skandynawski sprawdza się, ponieważ jasne kolory dodają niezwykłej przestrzeni. Jasne, przejrzyste biuro to podstawa.

 

image_pdfimage_print
Napisane przez Malgorzata  |  Brak komentarzy  |  w Blog

Komentarze są zamknięte dla tej strony

 • W kilku zdaniach

  Projekt PartnerFirm.pl skierowany jest do mikro- i małych przedsiębiorstw. Ma na celu efektywne wykorzystanie potencjału rynku pracy osób niepełnosprawnych. Za naszą misję uważamy pomoc przedsiębiorcom w dobrym planowaniu stanowisk i dopełnianiu niezbędnych formalności związanych tak z pracą zdalną, jak i zatrudnianiem pracowników niepełnosprawnych. Dzięki współpracy z nami w łatwy sposób możesz obniżyć koszty płac, zmniejszyć wydatki na biura, usprawnić organizację i zwiększyć efektywność pracy.

 • Kontakt

  Xandia – Rafal Szybiak
  Al. Jana Pawla II 61C/304
  01-031 Warszawa
  NIP: 864-175-90-88
  REGON: 260259162
  rafal.szybiak@xandia.pl

call partner.firm