15 TAJNIKÓW PRODUKTYWNEJ PRACY ZDALNEJ: Pielęgnuj przyjaźnie

image_pdfimage_print

Praca zdalna to świetne rozwiązanie – dla osób niepełnosprawnych, młodych mam oraz wszystkich tych, którzy wolą pracować samodzielnie – w zaciszu własnego domu. Praca w systemie „home – office” wymaga jednak dużej samodyscypliny, motywacji. W naszym cyklu publikacji przedstawiamy 15 tajników produktywnej pracy zdalnej. Zachęcamy do lektury!

Pielęgnuj przyjaźnie!

Pracując w domu niekiedy możemy odczuwać samotność. Nie ma wokół nas w godzinach pracy koleżanki z biura, z którą możemy wypić kawę, pogadać – nie bierzemy czynnego udziału w życiu firmy. Z tego też powodu bardzo ważne jest, aby pracując zdalnie pielęgnować przyjaźnie – jak najczęściej spotykać się ze znajomymi. Warto skorzystać z pozoru prostej, ale skutecznej porady zawartej w tym artykule: http://bit.ly/2sKilVc.

Jeśli pracujesz w domu:

 • rozmawiaj ze znajomymi przez komunikatory internetowe, dbaj o relacje z ludźmi przez media społecznościowe;

 • jak najwięcej wychodź z domu – nawet krótki spacer jest okazją, by wyjść z domu, do ludzi;

 • planuj spontaniczne wypady na kawę z koleżanką/kolegami;

 • zaplanuj wspólną aktywność ze znajomymi – wspólna siłownia, basen, joga, sobotnie kręgle czy wyjście na imprezę;

 • planuj wyjazdy na parę dni z grupą przyjaciół – każdy nawet krótki wyjazd to okazja do pielęgnowania ważnych dla nas relacji.

W pracy zdalnej work-life balance to podstawa. Dbaj o rodzinę, bliskich przyjaciół, a zarówno życie zawodowe, jak i towarzyskie będzie źródłem prawdziwej satysfakcji.

Share
Napisane przez Malgorzata  |  Brak komentarzy  |  w Blog

Komentarze są zamknięte dla tej strony

 • W kilku zdaniach

  Projekt PartnerFirm.pl skierowany jest do mikro- i małych przedsiębiorstw. Ma na celu efektywne wykorzystanie potencjału rynku pracy osób niepełnosprawnych. Za naszą misję uważamy pomoc przedsiębiorcom w dobrym planowaniu stanowisk i dopełnianiu niezbędnych formalności związanych tak z pracą zdalną, jak i zatrudnianiem pracowników niepełnosprawnych. Dzięki współpracy z nami w łatwy sposób możesz obniżyć koszty płac, zmniejszyć wydatki na biura, usprawnić organizację i zwiększyć efektywność pracy.

 • Kontakt

  Xandia – Rafal Szybiak
  Al. Jana Pawla II 61C/304
  01-031 Warszawa
  NIP: 864-175-90-88
  REGON: 260259162
  rafal.szybiak@xandia.pl

call partner.firm